Pripravte sa na Bitku o Zimohrad v ukážke na ďalšiu epizódu Game of Thrones

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tento článok obsahuje SPOILERY. Pokiaľ ste teda ešte nevideli prvú časť ôsmej série, nechajte si tento článok na neskôr.

Druhú epizódu finálnej série seriálu Game of Thrones máme za sebou a takmer všetci sa zhodneme na tom, že išlo o jednu z najlepších vôbec. Napriek tomu, že sa v nej takmer nič nestalo a musela patriť medzi tie lacnejšie, tak bola naozaj silná a emotívna. Interakcie medzi postavami ako Arya – Gendry, Brienne – Jaime alebo Sansa – Theon sa ukázali v tom najlepšom svetle, čo pre fanúšikov znamená jediné.

Bohužiaľ, seriál bude v najbližšej epizóde zabíjať naše obľúbené postavy, ktoré si v dnešnej epizóde prešli silnými momentmi. Dámy a Páni, už o týždeň totižto uvidíme očakávanú a epickú Bitku o Zimohrad (Battle of Winterfell)!

Game of Thrones
Zdroj: popsugar.co.uk

Bitka o Zimohrad v prvej ukážke

Stanica HBO sa s nami podelila o krátku ukážku nasledujúcej časti. Tešiť sa môžeme na bitku, ktorá sa natáčala dlhých 11 týždňov výhradne v noci, pričom sa v nej proti sebe postaví armáda mŕtvych proti armáde živých.

Jej názov znie Battle of Winterfell, no herci a tím túto brutálnu trojmesačnú produkciu poznajú pod názvom “The Long Night“. Finálna bitka bude vôbec najdlhšie pretrvávajúcim súbojom v histórii kinematografie. Porazí tak aj 40-minútovú scénu Helm’s Deep zo série Pán prsteňov.

Bitka o Zimohrad sa natáčala 11 týždňov počas dlhých nocí, mrazivých teplôt a krutých podmienok. Štáb sa tak nevyhol ani rôznym zraneniam, mdlobám na pľaci či astmatickým záchvatom jedného člena tímu.

Nepôjde tak len o najväčší súboj v seriáli Game of Thrones, ale o vôbec najdlhší a najepickejší súboj v histórii filmov a seriálov. Režisérom tejto epizódy je Miguel Sapochnik, ktorý zároveň vyhral ocenenie Emmy za jednu z najlepších častí seriálu, „The Battle of the Bastards„.

Tretiu epizódu si užijeme už o týždeň, 29. apríla. V pondelok o 03:00 ráno tak nezabudnite naladiť stanicu HBO!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -