Bizarné príbehy zo zákulisia slávnych filmov. Nakrúcanie bolo veľakrát poriadne divoké

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Bizarné príbehy zo zákulisia slávnych filmov

Nikto z nás netuší, čo sa deje za kamerou, vedia to iba tí ľudia, ktorí sú skutočne na pľaci prítomní. A preto vám s obľubou prinášame rôzne historky z nakrúcania známych ale aj menej známych filmov, ktoré vás šokujú či pobavia. A dnes v tom plánujeme pokračovať, preto vám prinášame skvelé príbehy zo zákulisia kultových filmov, ktoré skrátka musíte vidieť.

1. V cudzej koži (2011)

V tejto známej komédii si svoje telá vymenili dvaja známi herci Ryan Reynolds a Jason Bateman. Okrem nich dvoch si v tejto komédii zahrala aj herečka a režisérka Olivia Wilde. Práve s ňou zažil Reynolds incident, ktorý popísal aj v tomto rozhovore:

Sedel som na gauči, ona sedela na mne. Vyzliekla si tričko a mala na prsiach také smajlíky. Keď som jej položil na prsia ruky a neskôr ich zložil, pozrel som sa na svoje dlane a mal som tie smajlíky na rukách. Keď som sa pozrel naspäť na Oliviu, položil som svoje ruky naspäť na jej prsia, aby ich nikto zo štábu nevidel. Pritom som si neuvedomil, že si práve v tomto momente koledujem o žalobu za sexuálne obťažovanie. Medzi hrdinstvom a perverznosťou je veľmi tenká hranica.“

2. Hviezdne vojny: Epizóda I – Skrytá hrozba (1999)

V prvej časti prequelovej série Georgea Lucasa si zahral slávny herec Liam Neeson. Ten stvárnil postavu Qui-Gon Jinna, ktorý učil vtedy ešte mladého jediho Obi-Wan Kenobiho. V Star Wars (1977 až 2019) hrdinovia bojujú so svojimi protivníkmi pomocou svetelných mečov, na čo Neeson nebol zvyknutý:

Keď som bojoval s klasickým mečom vo filmoch, boli ťažké a nemusel som byť pri ich používaní taký opatrný. Ale tieto meče boli veľmi ľahké až krehké. Tak sme sa s nimi na tréningu trochu hrali a neodpustil som si pritom istý zvuk, niečo ako ‚vrrrm, vrrrm‘. Ale potom, keď sa na mňa všetci zvláštne pozerali, som s tým prestal.

3. Vlk z Wall Street (2013)

Určite poznáte historku o tom, ako Margot Robbie točila explicitnú scénku s Leonardom DiCapriom. Ukázala sa vtedy divákom úplne nahá a tak sa ešte pred touto scénou musela povzbudiť niekoľkými panákmi tequily. My dnes máme na mysli inú scénku, keďže v tomto kultovom filme režiséra Martina Scorseseho je ich viac než dosť. Ide však o niečo, čo sa stalo mimo nakrúcania alebo po nakrúcaní s predstaviteľkou Barbie (2023)

Práve sme dokončili scénu, v ktorej spolu akože máme sex na posteli, na ktorej je kopa bankoviek. Leo si schoval pod vankúš svoju e-cigaretu ako vždy. Keď sme dotočili, nemohol ju nájsť, ale ja som jo našla. Mala som ju vo svojom zadku. Bol to pocit, ako by mal môj zadok vybuchnúť. Podala som mu ju, ale zrejme ju vyhodil. Bolo to naozaj trápne.

4. Základný inštinkt (1992)

Film režiséra Paula Verhoevena s Michaelom Douglasom a Sharon Stone dodnes patrí medzi vôbec najznámejšie trilery. A to hlavne kvôli ikonickej scéne, ktorú vám nemusíme predstavovať. Dodnes kolujú reči o tom, že Sharon Stone netušila, čo všetko bude vidieť priamo v zábere:

Pri nakrúcaní mi povedali, že si mám zložiť nohavičky kvôli tomu, že odrážajú svetlo, keďže boli biele. Potom, ako som videla tú scénu na premiére som bola naštvaná a oni mi hovorili, že táto scéna je zaujímavá z viacerých uhlov. Ale sakra ja tu mám vagínu, takže ma ostatné uhly nezaujímajú.“ (Článok pokračuje na ďalšej strane.)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -