Hathaway sa vyzliekla a Clarke sa zasekla na záchode! Takéto bizarné príhody sa stali slávnym hercom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Bizarné príhody slávnych hercov z nakrúcania filmov a seriálov

Ako v každej práci, ani pri nakrúcaní filmov nejde všetko podľa plánu. Niečo sa pokazí, niečo sa zvrtne a niekedy sa všetko domotá vďaka hercom. Na pľaci sú totiž skutočne dlho a svojím spôsobom majú právo na pár trapasov. Väčšinou sa však o nich vôbec nehovorí, lenže niektoré zábavné informácie napokon vyšli na povrch. Čo sa stalo pri nakrúcaní Hry o tróny, Baywatchu či Múmie? A prečo sa Anne Hathaway pred celým štábom z ničoho nič vyzliekla? Toto sú príhody slávnych hercov, ktoré si skrátka musíte prečítať.

1. Zac Efron a jeho pád pri nakrúcaní filmu Pobrežná hliadka (2017)

príhody slávnych hercov
Zdroj: adme.media

Komédia na motívy kultového seriálu nebola príliš úspešná, no divákov zaujala posledná scéna. V nej všetci plavčíci bežia po pláži, tak ako to bolo aj v seriáli. Zrazu však Zac Efron zakopne a zaborí svoju hlavu do piesku. Netušíme, či to bolo niečo, čo sa skrátka stalo alebo či to bolo pripravené. No druhý pád bol určite neplánovaný. Efron sa totiž snažil postaviť a zachytil sa nohou o záchranné koleso. A opäť spadol…

2. Nina Dobrev „to“ pustila do záchoda pri nakrúcaní Upírskych denníkov

príhody slávnych hercov
Zdroj: adme.media

Všetci herci na pľaci majú na šatách pripnutý mikrofón. Lenže nie vždy o tom vedia. Niektorí na to niekedy zabudnú a to aj pritom, ako idú na toaletu. To sa stalo aj herečke Nine Dobrev pri nakrúcaní seriálu Upírske denníky: „Spadol mi mikrofón do záchoda. Musela som prísť k režisérovi a povedať mu to, na čo on odvetil, my vieme… To znamená, že to všetko počuli. Od hanby som myslela, že sa prepadnem pod zem.“

3. Trápne nakrúcanie sexuálnej scény vo filme Superbad (2007)

príhody slávnych hercov
Zdroj: adme.media

Debutovým filmom herca menom Christopher Mintz-Plasse bola kultová komédia Superbad od Judda Apatowa. V nej si zahral s Michaelom Cerom, Sethom Rogeom či Billom Haderom. Aj keď bola táto skúsenosť pre neho rozhodne skvelá, bola tu scénka, pri ktorej sa cítil maximálne trápne. Samozrejme, že ide o sexuálnu scénu. Christopher mal v tom čase len 17 rokov a tak musela byť na nakrúcaní aj jeho matka. Aj keď šlo len o filmový a nie skutočný sex, muselo to byť naozaj ponižujúce. Dodnes na to herec nespomína práve v najlepšom.

4. Emilia Clarke sa prilepila na záchodovú misu pri nakrúcaní Hry o tróny

príhody slávnych hercov
Zdroj: adme.media

Emilia Clarke má niekoľko zábavných príhod z nakrúcania kultového seriálu, no táto je zrejme najlepšia. Pri jednej zo scén bola britská herečka celá pokrytá falošnou krvou. Jej telo teda bolo neskutočne lepkavé. V jednom momente si potrebovala odskočiť na toaletu, no a takto sa dostala do pasce. Keď si totiž sadla, už sa nemohla postaviť. Jej zadok sa totiž prilepil na záchodovú misu. Štáb si to všimol až po niekoľkých minútach, keď napokon Emiliu z tejto pasce vyslobodili.

5. Pupienok na zadku Davea Franca pri nakrúcaní filmu Susedia na odstrel (2014)

príhody slávnych hercov
Zdroj: adme.media

Vo filme Susedia na odstrel mal Dave Franco síce krátku, ale pomerne dosť odvážnu sexuálnu scénku. V nej totiž diváci videli jeho odhalené pozadie. Čo čert nechcel, v deň nakrúcania si herec našiel na zadku „pupienok“. A tak musel poprosiť maskérky, aby tento „výrastok“ zakryli make-upom.

6. Pokyvovanie na režiséra od Oscara Isaaca

Oscar Isaac
Zdroj: adme.media

Herec Oscar Isaac je dnes známy z filmov ako Duna, Ex Machina či X-Men: Apokalypsa. Lenže aj on musel niekedy začať a práve z tohto obdobia má jednu vtipnú historku. Keď bol ešte mladým a začínajúcim hercom, priznal sa, že počas nakrúcania robil niečo, čo režisérov privádzalo do šialenstva. Vždy, keď sa naňho totiž režisér na pľaci pozrel, tak naňho Isaac pokýval hlavou, akoby ho zdravil. Dotyčný režisér bol však zmätený a netušil, o čo Isaacovi vlastne ide. Keď už to herec urobil niekoľkokrát, režisér k nemu pristúpil s tým, prečo to vlastne robí?! Zrejme šlo len o nevinnú provokáciu od mladého tínedžera.

7. Anne Hathaway sa vyzliekla pred celým štábom filmu Láska a iné závislosti (2010)

Anne Hathaway
Zdroj: adme.media

Film Láska a iné závislosti je známy hlavne tým, že v ňom diváci mohli vidieť nahú herečku Anne Hathaway. V iných filmoch sa totiž oscarová herečka len tak nevyzlieka. Diváci, ktorí tento film videli, si určite spomínajú na scénku, v ktorej sa Anne kompletne vyzlečie. Práve pri nakrúcaní tejto scénky sa stal menší incident. Anne totiž prišla na pľac, postavila sa tam, kde mala stáť a celá sa vyzliekla. Problém bol v tom, že to ešte nikto netočil. Štáb si ešte len všetko pripravoval, takže herečka zle odhadla situáciu. A svoje nahé telo ukázala zbytočne. Dnes tento jej kúsok patrí medzi bizarné, no aj tak vzrušujúce príhody slávnych hercov z nakrúcania.

8. Hughovi Grantovi sa nepáčilo bozkávanie sa s Juliou Roberts vo filme Notting Hill (1999)

Notting Hill
Zdroj: adme.media

Nie je žiadnym tajomstvom, že hviezda z filmu Pretty Woman Julia Roberts, má široký úsmev. Nie všetkým mužom to však vyhovuje. Do tejto skupiny patrí aj slávny britský herec Hugh Grant. Tieto dve herecké hviezdy si spolu zahrali v kultovej romantickej komédii Notting Hill. Keďže stvárnili pár, museli sa aj bozkávať, čo by pri pohľade na Juliu nemal byť problém, ale bol. Veľké ústa slávnej herečky Granta doslova desili: „Má veľmi veľké ústa. Dokonca som počul slabú ozvenu, keď som ju bozkával,“ povedal slávny herec v jednom z rozhovorov.

9. Sofia Boutella oblízala tvár Toma Cruisea pri nakrúcaní Múmie (2017)

Múmia
Zdroj: adme.media

Režiséri majú mnoho spôsobov na to, ako budovať chémiu medzi hercami. Režisér filmu Múmia Alex Kurtzman si ale vybral dosť bizarný spôsob. Chcel totiž, aby herečka Sofia Boutella doslova oblízala tvár Toma Cruisea. Keďže sa to skutočne nakrúcalo, herečka to dovedna musela urobiť až 8-krát. Snáď to pre oboch nebolo až také nepríjemné a aspoň trocha vzrušujúce.

10. Výplň do podprsenky Belly Thorne pri nakrúcaní hororu Amityville: Prebudenie (2017)

Bella Thorne
Zdroj: adme.media

Pri nakrúcaní hororu Amityville: Prebudenie si herečka Belle Thorne, známa aj z hororu Krvavá kráľovná (Chůva na zabití), spomína na jeden trápny incident. Musela totiž nosiť v podprsenke výplň, aby jej prsia vyzerali čo najlepšie. Samozrejme to pre herečku nebolo nič zvláštne. Horšie bolo to, že jej táto výplň vypadla a ešte horšie bolo to, že ju zdvihol režisér filmu, pre ktorého to bolo ešte trápnejšie. V súčasnosti by však prsia Belly Thorne už zrejme výplň nepotrebovali.

Aj takéto bizarné príhody slávnych hercov prináša Hollywood. Ktorá z týchto historiek vás najviac pobavila?

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -