Phil Dunphy vyzerá ako Joker! Tieto bizarné tweety fanúšikov o filmoch vás určite pobavia!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Pri sledovaní filmov často zabúdame na rôzne detaily. A keď si ich všimneme, tak ich zabudneme poznamenať na nejakú sociálnu sieť. Každopádne, títo fanúšikovia filmov sú veľmi všímaví a svoje detaily poznamenali na sociálnej sieti Twitter. A samozrejme my si ich nenecháme len pre seba. Tieto bizarné tweety fanúšikov o filmoch skrátka musíte vidieť!

1. Sám doma (1990)

  • Vo filme Sám doma sa Kevin rozhodne jesť presne v tom čase, kedy majú prísť „mokrí banditi“. Pričom Kevin presne vedel, o koľkej majú prísť a dokonca mal čas na to, aby si zapálil sviečky. Ale už nemal čas na to, aby si zjedol svoje makaróny so syrom. To si nemohol dať večeru trochu skôr?
bizarné tweety fanúšikov
Zdroj: brightside.me

2. Návrat do budúcnosti (1985)

  • Prečo si rodičia Martyho McFlya neuvedomili, že ich syn vyzerá presne ako jeden chalan, ktorého krátko poznali na strednej škole? Na mieste Martyho otca by som mal isté pochybnosti…
bizarné tweety fanúšikov
Zdroj: brightside.me

3. Myšiak Stuart Little (1999)

  • Ak by mi rodičia povedali, že si adoptujú môjho budúceho brata a namiesto toho domov prinesú malého atropomorfného myšiaka, tak by som k nim stratil akýkoľvek rešpekt.
bizarné tweety fanúšikov
brightside.me

4. Hľadá sa Dory (2016)

  • To najlepšie na tomto filme je fakt, že si tvorcovia dali tú prácu, aby mal otec Dory na hlave ustupujúcu vlasovú líniu. Skutočne premakané detaily.
bizarné tweety fanúšikov
Zdroj: brightside.me

5. Charlie a továreň na čokoládu (2005)

  • Nechcel by som sa vžiť do kože Charlieho mamy, ktorá sa stará o celú rodinu, o svojho otca, ktorý sa nevládze ani poriadne postaviť ale až do momentu, kým Charlie nezíska pozvánku do Wonkovej továrne na čokoládu. To už je zrazu pripravený vydať sa s ním na dobrodružstvo.
Charlie a továreň na čokoládu
Zdroj: brightside.me

6. Malá morská víla (2023)

  • Prečo chce byť malá morská víla človekom? Čo ju tak priťahuje na živote obyčajného človeka? Žeby platenie daní?
Malá morská víla
Zdroj: brightside.me

7. Otec v sukni (1993)

  • Neviem, či by som bola psychicky v pohode, ak by som sa dozvedela, že tá stará britka, ktorá celé týždne strážila moje deti, je vlastne môj manžel v kostýme starej ženy…
Otec v sukni
Zdroj: brightside.me

8. Joker (2019)

  • Moja dcéra práve videla Jokera a po celý čas si myslela, že ho hrá ten otec z Modernej rodiny.
Joker
Zdroj: brightside.me

Dúfame, že vás tieto bizarné tweety fanúšikov o filmoch pobavili alebo zaujali. Ak by ste chceli viac článkov s podobnou témou, podporte nás svojím lajkom na Facebooku.

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -