Nechodia do práce a keď si zložia okuliare, vyzerajú úžasné! Tieto bizarné veci vidíme skutočne len vo filmoch

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Bizarné veci vo filmoch

Filmy či seriály pozeráme hlavne preto, aby sme aspoň na chvíľu unikli z našich bežných životov. A žili v takpovediac dokonalom svete. Vo svete, v ktorom sa žena prebudí s dokonalým make-upom, v ktorom si dievča zloží okuliare a hneď vyzerá úžasné a v ktorom sa stretnete s kamošmi na jednom mieste bez toho, aby ste sa na tom dohodli.

Aj takéto veci sa bežne stávajú vo filmoch, avšak určite nie v skutočnom živote. Možno ste si to ani nevšimli, pretože ste sa nechali unášať dejom a postavami. No keď sa na to pozriete zblízka zistíte, že život mnohých filmových či seriálových postáv by sme mohli zaradiť do žánru fantasy!

1. Dospelí ľudia sa pravidelne stretávajú

bizarné veci vo filmoch
Zdroj: brightside.me

Sami viete, že dospelí ľudia si len ťažko nájdu chvíľu času pre seba. Hlavne v tom prípade, keď už majú rodinu. To ale nie je problém filmových či seriálových postáv. S kamošmi či kamoškami totiž trávia viac času, ako so svojou rodinou. Pričom to každému pripadá normálne.

2. Dievča si zloží okuliare a okamžite je krásna

bizarné veci vo filmoch
Zdroj: brightside.me

K tejto veci môžeme povedať asi len jedno. Kiežby to tak fungovalo aj v skutočnom živote. Lenže koľko krásnych žien je ešte viac sexi, keď si práve tie okuliare nasadí, však?

3. Postavy môžu pri spánku vyzerať nádherne

bizarné veci vo filmoch
Zdroj: brightside.me

Človek sa pri spánku prevaľuje rôznymi spôsobmi a v žiadnom prípade sa pri prebudení necíti krásne, skôr naopak. Zvyčajne takmer každá žena strávi niekoľko desiatok minút pred zrkadlom, aby so sebou dokázala niečo spraviť. Škoda, že takéto zázraky nie sú možné a patria do kategórie bizarné veci vo filmoch.

4. Zavesiť telefón bez rozlúčky

bizarné veci vo filmoch
Zdroj: brightside.me

Je vôbec možné, aby to niekto urobil? Je to totiž absolútne neslušné, aby ste zavesili telefón bez toho, aby ste na konci nepovedali ahoj, maj sa či dopočutia. No v mnohých filmoch či seriáloch je to úplne bežné a horšie na tom je to, že diváci sa nad ani nepozastavia.

5. Postavy sedia v podnikoch vždy na tom istom mieste bez rezervácie

bizarné veci vo filmoch
Zdroj: brightside.me

Je úžasné sedieť vo svojom obľúbenom podniku na svojom obľúbenom mieste. Lenže bez rezervácie to väčšinou nejde. To ale nie je prípad napríklad takých Priateľov. Tí totiž 10 rokov sedeli neustále na svojom gauči. Pritom iní hostia sa ani nepokúsili o to, aby si ho zabrali pre seba.

6. Dámy majú dokonalý make-up, oholené nohy a upravené vlasy a to aj v postapokalyptickom svete

Mad Max
Zdroj: brightside.me

Dievča v džungli či postapokalyptickom svete bojuje o život, no popritom má dosť času na to, aby si oholila nohy a podpazušie, naniesla si make-up, upravila obočie a samozrejme aj mihalnice. K tomu jej vlasy majú neustále rovnaký objem a je úplne jedno, aké je vlastne počasie.

7. Žiť v byte s ďalšími štyrmi ľuďmi je normálne

New Girl
Zdroj: brightside.me

Kto ma spolubývajúcich tak vie, že to nie je med lízať. Neustále vám kradnú jedlo, spánok a keď nie ste rodina alebo skutočne skvelí priatelia, tak je to naozaj ťažké. No stále to je nič oproti masívnym raňajkám pre rodinných príslušníkov, ktorí si len odhryznú z hrianky a odídu. Sem tam sa ešte napijú aj džúsu, aby sa nepovedalo. Takéto bizarné veci vo filmoch či seriáloch by si tvorcovia mohli odpustiť.

8. Žiadna ženská skupinka nechodí po nákupnom centre v synchronizovanej formácii

Protivné baby
Zdroj: brightside.me

Už ste určite aj vy videli veľa ženských skupiniek a možno do jednej z nich aj patríte. V tom prípade sami uznáte, že by vám a vašim kamoškám nenapadlo chodiť synchronizovane, len aby ste upútali pozornosť. No na vašom mieste to skúsim, už len z toho dôvodu, či to naozaj funguje.

Poznáte ešte ďalšie bizarné veci vo filmoch či seriáloch? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov.

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

  1. Vždy som sa smiala na seriale Dve baby na mizine, kde hlavná postava robí čašníčku a obsluhuje v 15cm lodickach. Postavy neustále pracujú a nikdy nevyzerajú unaveno a nikdy nemajú peniaze :D

  2. Ukoncenie hovorov bez rozlucky si vsimnem vzdy !!!…jednoducho – to co je mimo bezneho zvyku u vsetkych registrujem…ostatne filmove klise alebo bizarnosti, beriem ako sucast filmoveho umenia..je to film, nie reality show…zvlast neznasam ked mi niekto (predtym otec, teraz muz) zacne do toho kecat upozornovanim na tieto nerealnosti.
    Co ale neznasam, je ak mi vo filme chyba vysvetlenie, udalost ci iny klucovy fakt, ktory by dej filmu synchronizoval.
    Klise, ktore ma napada a neni spomenute v clanku je – pri thrilleroch VZDY zomrie min.1clovek a zarucene VZDY je to najlepsi priatel/priatelka ci ina postava, ktora vedome riskuje vlastny zivot kvoli hlavnej postave, namiesto toho aby informovala policiu a nechala to nanich. Ked pozeram takyto film, uz na zaciatku viem, kto bude nakoniec isto zavrazdeny psychopatom.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -