Black Adam Dwaynea Johnsona dostane svoj vlastný sólový DC film

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ak máte pod palcom The Rocka, použite ho ako len najviac môžete. Štúdiá sa to už začínajú učiť. Od kedy bolo oznámené, že sa v DCEU objaví Dwayne Johnson ako Black Adam, fanúšikovia blockbusterov a Shazama sa neustále pýtajú jednu vec. Kedy uvidíme The Rocka v role Black Adama? To žiaľ presne ešte stále nevieme. Vieme ale potvrdiť, že The Rock sa objaví vo viacerých filmoch DC, pretože dostane svoj sólový Black Adam film. A ak neviete, Black Adam je zloduch a anti-hrdina, ktorý často bojuje proti úžasnému Shazamovi.

Black Adam Dwayne Johnson The Rock
Celkom sa na Johnsona podobá, čo poviete? | Zdroj: cinemablend.com

The Hollywood Reporter nám oznamuje, že štúdio New Line zdvojnásobuje našu dávku Johnsona. Okrem role vo filme Shazam totiž Black Adam dostane aj svoj vlastný sólový film. Rozhodnutie pravdepodobne pochádza z faktu, že keď v roku 2009 The Rock podpísal zmluvu, bol už veľkou hviezdou, no nebol ani zďaleka takou celosvetovou senzáciou, ako dnes. Od vtedy je Johnson úplne iná liga a použiť ho iba pre jednu rolu zloducha je plytvanie jeho talentom.

Čo zatiaľ vieme?

Borys Kit z THR nám cez Twitter objasnil a odhalil zopár ďalších informácií o filme. V snímke Shazam sa Black Adam ako zloduch neobjaví. Pravdepodobne sa teda bude jednať o klasický príbeh vzniku a pôvodu superhrdinu. Film Black Adam by potom mohol vyjsť pár týždňov po Shazamovi a filmy by do seba krásne zapadali.

Tiež sa dozvedáme, že The Rock v roli Black Adama by sa mohol v DCEU objaviť skôr, ako sme si mysleli. Dokonca už v Aquamanovi od Jamesa Wana. Nič ale zatiaľ nie je jasné, a nič zatiaľ nie je isté. Čo Ďalej potrebujeme sú dátumy vydania týchto dvoch filmov.

Na scenári filmu Shazam pracuje Henry Gayden, hlavný hrdina obsadený ešte nebol. Na Black Adamovi nepracuje ešte žiadny režisér a ani scenárista.

ZDROJTHR

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -