Film Black Adam našiel svojho Hawkmana. Ktorý herec sa postaví proti Dwayne Johnsonovi?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štúdio DC malo postavu Black Adam v hľadáčiku dlhé roky. Presnejšie tomu bude 10 rokov, čo je s ňou herec Dwayne „The Rock“ Johnson spojený. S príchodom minuloročného filmu Shazam! bolo jasné, že sa skôr či neskôr vo filmovom svete DCEU predstaví aj jeho úhlavný nepriateľ.

Táto dvojka si to mala rozdať už v pokračovaní Shazam!, no nakoniec sa tvorcovia rozhodli, že si Black Adam najskôr zaslúži svoj vlastný, sólový počin. A tak sa aj naozaj stane. Už 22. decembra 2021 uvidíme film Black Adam, ktorý by sa už nakrúcal nebyť celosvetovej pandémie. No aj napriek tomu o ňom vieme niekoľko zaujímavých informácií.

Black Adam obsadil postavu Hawkman

V prvom rade sa na striebornom plátne vôbec po prvýkrát predstaví tím hrdinov Justice Society of America, ktorý so zlom bojoval ešte dávno pred známejším Justice League. Jeho členmi vo filme budú Hawkman, Atom Smasher, Doctor Fate a Cyclone – táto štvorka sa postaví proti postave Dwayne Johnsona.

Ešte donedávna bol obsadený iba Atom Smasher, ktorého stvárni mladý talent romantických filmov Noah Centineo (To All the Boys I’ve Loved Before). No situácia sa dneškom mení, keďže svojho predstaviteľa spoznal už aj Hawkman. Bolo oficiálne oznámené, že ho stvárni pomerne neznámy herec Aldis Hodge, ktorého môžete poznať z tohtoročného hororu Neviditeľný.

Aldis Hodge
Zdroj: joblo.com

Carter Hall je v komiksoch známy ako archeológ, z ktorého sa stal dobrodruh. Jeho minulosť však siaha až do starovekého Egypta, v ktorom bol jedným z dvojice milencov (jeho polovičkou bola Hawkgirl), ktorí boli predurčení k tomu, aby sa neustále reinkarnovali naprieč časom a priestorom. Nakoniec sa narodil ako okrídlený hrdina známy ako Hawkman.

Réžiu filmu Black Adam má na starosti filmár Jaume Collet-Serra, ktorý zhodou náhod režíruje aj budúcoročnú dobrodružnú snímku Jungle Cruise tiež s Dwayne Johnsonom. Teraz je len otázkou času, kedy sa dozvieme aj obsadenie postáv Doctor Fate a Cyclone. O všetkých novinkách z filmu Black Adam vás samozrejme budeme včas informovať.

Tešíte sa na snímku Black Adam a myslíte si, že bol Hawkman dobre obsadený? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -