Nová ukážka na film Black Adam ukazuje hlavného protagonistu, ako ničí všetko, čo mu príde do cesty

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Zatiaľ čo Shazam sa berie za jeden z najvtipnejších a „najsvetlejších“ DC filmov, aj ten má svoju temnú stranu. Ňou je Black Adam, film, ktorý vyjde o pár mesiacov, a ktorého nová ukážka bola pustená na Comic-Cone 2022 v San Diegu a pripravila nás na poriadneho anti-hrdinu, ktorí bojuje proti všetkému. Nepriateľom, hrdinom, strojom a všetkému, čo mu príde do cesty.

Hlavnou hviezdou filmu je Dwayne Johnson, herec a bývalý wrestler, ktorý na tomto filme pracuje už niekoľko rokov. Je preto určite rád, že už sme len niekoľko mesiacov od vydania. Je to celkom zaujímavé, pretože koncom roka dostaneme až dva filmy týkajúce sa mágie Shazamov. Black Adam totiž vyjde 20. októbra 2022 a Shazam! Fury of the Gods príde do kín 20. decembra 2022.

Nová ukážka na Black Adam

Ukážka nie je plnohodnotným trailerom, no naplno nám ukazuje silu tohto anti-hrdinu. Ako sa už od začiatku s týmto filmom hovorí, hierarchia sily v DC sa mení. Black Adam je ako utrhnutý z reťaze. Prišiel o všetko už kedysi dávno v Staroveku, no nezomrel, a teraz musí existovať v novom svete. No nie je hrdinom, ani záporákom. Počúva len sám seba a tvorí si vlastné pravidlá.

Na správnu cestu sa ho budú snažiť naviesť hrdinovia z tímu zvaného Justice Society of America, ktorí tvoria štyria členovia. Ako vidíme v ukáže, je ich naozaj málo. Hawkman (Aldis Hodge), Atom Smasher (Noah Centineo), Doctor Fate (Pierce Brosnan) a Cyclone (Quintessa Swindell) mu nebudú stačiť ani zďaleka a tak uvidíme, čo nakoniec spravia, aby ho porazili.

Black Adam Justice Society of America
Zdroj: dc.fandom.com

Vo filme si potom ešte zahrajú Marwan KenzariJames CusatiMoyerBodhi SabonguiMo Amer a Uli Latukefu. Do akých kostýmov sa uvedení herci prezlečú nevieme, ale niektorí z nich by mali byť súčasťou darebáckej skupiny Intergang, ktorá hlavným hrdinom spôsobí nemalé problémy. Ako sa s nimi nakoniec Adam a ostatní vysporiadajú uvidíme už tento október v kinách.

Čo hovoríte na novú ukážku? Tešíte sa na The Rockov najnovší počin?

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -