Amanda Waller, hlavný záporák aj tím hrdinov v akcii. Nový trailer pripomína, že Black Adam príde o chvíľu do kín

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Dwayne Johnson sa po dlhých rokoch dočká vydania svojho vytúženého DC superhrdinského filmu. Stane sa tak zhruba o mesiac a tak sme ako pripomienku dostali nový trailer na film Black Adam. Nový projekt nám na plátne predstaví obľúbeného komiksového anti-hrdinu, ktorý podľa slov The Rocka zmení hierarchiu v DC. Tak uvidíme.

Hlavnú postavu Black Adama si teda zahrá Johnson, no tešiť sa môžeme aj na superhrdinský tím Justice Society of America. Ten je zložený z Doctora Fatea (Piecre Brosnan), Hawkmana (Aldis Hodge), Cyclone (Quintessa Swindell) a Atom Smashera (Noah Centineo). Tešiť sa ale môžeme aj napríklad na Adriannu Tomaz (Sarah Shahi), profesorku a povstalkyňu v Kahndaqu.

Black Adam nový trailer

Prekvapivým „cameom“ v novom traileri bola už známa postava v DC filmovo-seriálovom univerze, Amanda Waller (Viola Davis). Tú sme mohli doteraz vidieť v seriáli Peacemaker či filmoch Suicide Squad a The Suicide Squad: Samovražedná misia. Ide o chladnú a inteligentnú ženu, ktorá často pracuje pre rôzne tajné agentúry ako vedúca misií.

Okrem nej sa ukázala (konečne) ešte jedna dôležitá postava, a ňou je hlavný zaporák filmu. Ishmael Gregor/Sabbac (Marwan Kenzari) bol kedysi lídrom a bojovníkom kriminálnej organizácie známej ako Intergang. Posadol ho však démon, proti ktorému sa Black Adam a JSA musia spojiť. V traileri šlo o čierno-červenú postavu s rohmi, ktorá okrem iného bola až príliš často v plameňoch.

Sabbac Black Adam
Zdroj: sportskeeda.com

Film bude iba druhým tohtoročným DC filmom, pričom prvým bola rozprávka DC Liga superzvierat. Pôvodne mali vyjsť aj ďalšie filmy, no tie sa z rôznych dôvodov, väčšinou neznámych, odkladajú až na rok 2023. Ide o The Flash, Aquaman a stratené kráľovstvo a Shazam! Hnev bohov. Našťastie teda aspoň jeden hraný film uvidíme do konca tohto roka, pretože Black Adam priletí do kín 20. októbra 2022.

Čo vravíte na najnovší trailer? Tešíte sa na tento očakávaný film?

Zdroje: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -