The Rock prichádza do univerza DCEU! Kedy sa nám ukáže jeho Black Adam?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Štúdio DC svoje filmové univerzum nezačalo podľa predstáv fanúšikov. Maximálne priemerné filmy sklamali skalných čitateľov komiksov aj obyčajných divákov. Nikdy však nie je neskoro napraviť sa, však? Nuž, práve to teraz dokazuje univerzum, ktoré svoje nádeje vkladá do jedného konkrétneho projektu! Ako je na tom kľúčový Black Adam od DC, kedy ho uvidíme a kto ho zrežíruje? Poďme to spolu zistiť!

Zdroj: behance.net

Black Adam od DC je budúcnosťou univerza

S DCEU do doteraz bola šialená horská dráha. Všetko to začalo v roku 2013 filmom Muž z ocele, ktorý vôbec nebol taký zlý, ako vám dnes hovoria pochybovači a neprajníci. Na ceste sa však objavili hrbole, keď v roku 2016 vyšiel Batman v Superman. Samozrejme, sú tu aj takí, ktorým sa páčil, no všeobecne neuspel.

Maximálne vlažný bol aj Suicide Squad, po ktorom však v roku 2017 vyšla Wonder Woman – v tom čase asi najlepší film DCEU. Tá dokázala, že stále je tu nádej, treba však pretrvať. Chuť na jazyku nám síce pol roka na to pokazil Justice League, no po ňom sa všetko začalo uberať lepším smerom.

aquaman 2
Zdroj: topsimages.com

Aquaman a Shazam! dokázali, že aj DC filmy vedia byť vtipné, zábavné a všeobecne dobré. Čo však bude nasledovať?

Budúcnosť DCEU

Budúci rok uvidíme hneď dve novinky. Prvou z nich je Birds of Prey, neskôr si pozrieme Wonder Woman 1984, ktorá nedávno dostala úžasný plagát. V roku 2021 zasa dorazí „The Batman“ Roberta Pattinsona, po ktorom uvidíme sólovku The Flash a pokračovanie Aquamana. Niekedy potom príde aj Suicide Squad 2 od režiséra Jamesa Gunna.

filmy so ženskou hlavnou úlohou wonder woman 1984
Zdroj: geektyrant.com

Stále tu však ostáva jeden titul, ktorý som ešte nespomenul. Už asi tušíte, o čo ide. Black Adam od DC je jedným z plánovaných filmov, ktorý nemá pevne stanovený dátum vydania, čo znepokojuje viacerých fanúšikov. Niet sa však čoho obávať, pretože okolo projektu prinášame hneď niekoľko dobrých správ.

Black Adam prichádza

Asi najviac vzrušujúcou informáciou o tomto filme je, že do sveta komiksoviek predstaví The Rocka. A už ani nejde o dohady. Dwayne Johnson sa naozaj stane Black Adamom, ktorý onedlho príde do DCEU narobiť neporiadok. S tým mu už onedlho pomôže novo ohlásený režisér, ktorým sa stal Jaume Collet-Serra (Smrtiaci príliv, Non-Stop, Muž vo vlaku).

Shazam!
Zdroj: uhdpixel.com

Natáčanie filmu Black Adam sa začne zhruba v prvej polovici budúceho roka. Portál Variety popri tom prináša informáciu od zdrojov, ktoré odhalili, že „film je pre štúdio po úspechu Shazama prioritou.“ Už teraz sa preto nevieme dočkať, ako sa proti sebe postavia títo úhlavní nepriatelia!

Čo vravíte na výber režiséra? Je podľa vás dobrou voľbou? Tešíte sa, že Black Adam je momentálne prioritou štúdia DC? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, variety.com, wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -