The Rock mení hierarchiu sily v DC. Prvému traileru na Black Adam nechýba epická akcia a lámanie kostí

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Fanúšikovia DC sa dočkali veľkolepej novinky. Oficiálny trailer k očakávanému filmu Black Adam dorazil v plnej paráde a je sa na čo pozerať. Dwayne Johnson si zahrá mocného antihrdinu a zaprisahaného nepriateľa Shazama, ktorého v pôvodnom filme z roku 2019 stvárnil Zachary Levi. Herec sa s jeho unikátnou komiksovou postavou dočká aj pokračovania Shazam: Fury of the Gods, ktoré uvidíme budúci rok. No ešte predtým si na veľkom plátne vychutnáme jeho rivala Black Adama s dátumom vydania v slovenských kinách od 20. októbra 2022.

Oficiálny trailer k DC filmu Black Adam

Komiksový charakter Black Adam sa po 5 000 rokoch dostane z väzenia a započne naozaj skvelé akčné dobrodružstvo, ktoré sme doposiaľ v DCEU nemali možnosť vidieť. Bude to krvavé, mocné a epicky intenzívne. Film tiež predstaví členov Justice Society of America, ikonickej skupiny podobnej Justice League.

Superhrdinské obsadenie zahŕňa niekoľko skvelých mien. Aldis Hodge si zahrá Hawkmana, zatiaľ čo Noah Centineo sa vo filme predstaví ako Atom Smasher. Svojim komiksovým debutom nás potešia aj Pierce Brosnan ako Doctor Fate a Quintessa Swindell ako Cyclone. Ďalej si vo filme zahrali Marwan Kenzari, James CusatiMoyer, Bodhi Sabongui, Mo Amer a Uli Latukefu. Do akých kostýmov sa uvedení herci prezlečú nevieme, ale mali by byť súčasťou darebáckej skupiny Intergang, ktorá hlavným hrdinom spôsobí nemalé problémy.

Black Adam pochádza z produkcie spoločností DC, New Line Cinema, Warner Bros., Flynn Picture Company a Seven Bucks Productions. Do režisérskeho kresla zasadol Jaume ColletSerra (Sirota), ktorý s Johnsonom naposledy spolupracoval pri filme Expedícia: Džungla. Scenár napísali Adam Sztykiel, Rory Haines a Sohrab Noshirvani. Už podľa výrobného tímu je možné vydedukovať, že DC si na ich nadchádzajúcom filmovom projekte dalo záležať a nič nenechávajú na náhode. Ale zaradí sa tento vysoko očakávaný film medzi úspechy, alebo dopadne podobne ako Morbius od Sony? To zistíme v druhej polovici roka a pevne veríme, že z kín nebudeme odchádzať sklamaní.

Páčil sa ti oficiálny trailer k DC filmu Black Adam? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -