Hierarchia moci v DC sa zmení. Po prvých záberoch z filmu Black Adam sme si tým viac než istí

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nie každý jednotlivec s veľkou mocou je hrdina. Občas to je naopak a my toho budeme svedkami v novom DC filme. Black Adam bude veľkým filmom už len pre skvelé a veľké obsadenie, ktorým je Dwayne „The Rock“ Johnson. Black Adam v jeho podaní bude určite silný a famózny, o čom svedčia aj prvé zábery. Tie vyšli na každoročnej DC udalosti zvanej DC FanDome.

Oproti Johnsonovmu Adamovi sa však postaví niekoľko zvučných mien. Bude to Noah Cintineo (Atom Smasher), Quintessa Swindell (Cyclone), Sarah Shahi (Adrianna Tomaz), Aldis Hodge (Hawkman) a Pierce Brosnan (Doctor Fate). Režisérom filmu je Jaume Collet-Serra. Už teraz je jasné, že ak záporák potrebuje toľkých „klaďasov“, nepôjde o nejakého slabého zločinca.

Prvé zábery z filmu Black Adam:

V statuse priloženom vyššie si viete pozrieť celé video z fanúšikovskej udalosti, ktoré nám ukazuje necelú minútu úplne nových a prvých záberov z filmu. Ešte predtým sa nám ale prihovorili tvorcovia a herci, ktorí nám sľubujú, že ide naozaj o niečo špeciálne. A určite aj pôjde, keďže tento film je vo výrobe už od roku 2007 a konečne sa dostáva do finálnej podoby.

Teth-Adam bol bojovník v meste Khandaq, ktoré bojovalo proti krutým vojakom. Tým sa podarilo zajať Teth-Adama. Adam však chcel za každú cenu zachrániť svoj ľud a vyhľadal čarodejníka Shazama, od ktorého si vypýtal moc na záchranu jeho ľudí. Čarodejník mu ju, samozrejme, dal. Keď však začal svoju moc neskôr používať na zlé účely, bol na 5000 rokov uvrhnutý do väzenia.

Black Adam
Zdroj: ign.com

Po týchto tisícročiach väznenia sa však dostal von a vošiel do cesty skupine superhrdinov zvanej Justice Society of America. Vojna medzi dobrom a zlom sa nám ukáže v úplne inej sile. Hlavne keď vieme, akou mocou Shazam superhrdinovia oplývajú. A hlavne takí, ktorí sa ju neboja použiť pre zlé účely. Film si budeme môcť pozrieť v kinách už na ďalší rok, 29. júla 2022.

Čo vravíte na prvé zábery z filmu? Naozaj táto komiksová postava zmení hierarchiu moci v DC na veľkom plátne? Svoje názory nám dajte vedieť dole do komentárov!

Zdroj: cnet.com, thedigitalfix.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -