Filmy

Uvidíme predstaviteľku Black Canary ako X-23 z Logana?

Hviezda seriálu Arrow tvrdí, že by si rada zahrala postavu X-23, ktorú poznáme z X-Men filmu Logan! Ako dobre vieme, vo filme nám postavu skvele stvárnila 11-ročná Dafne Keen a jej výkonom očarila nejedného diváka. No v budúcnosti by si postavu mala zahrať staršia herečka a preto zostáva otázne, koho by sme v tejto roli mohli vidieť.

Superhrdinský žáner nie je herečke Juliane Harkavy vôbec cudzí. V piatej sérii Arrowa sme sa totižto mohli po prvýkrát stretnúť s jej prevedením známej komiksovej postavy, Dinah Drake. Tá sa stala v show druhou Black Canary a zároveň aj jej komiksovo presnejšou verziou, oproti jej predchodkyni Laurel (Katie Cassidy). Nová Black Canary sa rýchlo stala dôležitým členom tímu Arrow a herečka tak dostala povýšenie z občasnej role na pravidelnú rolu v nasledujúcej šiestej sérii seriálu.

Black Canary ako X-23? Prečo nie.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GOMgSz5sEX4]

V rozhovore pre Bouding Into Comics prezradila, ktoré superhrdinské postavy sú jej obľúbenými a taktiež, ktorú postavu by si rada zahrala. Harkavy vyjadrila značne lásku k
X-Menom, a to najmä k Storm a Wolverinovi, ktorý je zároveň jej obľúbenou postavou. Po tom, čo sa dozvedela o tom, že X-23 je ženským klonom Wolverina povedala, že by si rada zahrala práve túto postavu:

“To je presne tá postava, ktorú by som chcela hrať na tisíc percent, je tak skvelá. Je tak skvelá. Rada by som som ju chcela hrať.” tvrdí Harkavy

Black Canary ako X-23

Zdroj: scoopnest.com

X-23 mala svoj prvý debut v animovanom seriáli X-Men: Evolution ešte v roku 2003, avšak seriál dlho nevydržal. Postava sa preto preniesla do svetu komiksov a rýchlo sa stala medzi fanúšikmi veľmi obľúbenou. Jej popularita dosiahla bodu, kedy sa stala novým Wolverínom po smrti toho pôvodného.

Budúcnosť X-23

V príbehu filmu Logan zohrala X-23 veľmi dôležitú a predovšetkým hlavnú úlohu. Režisér Logana, James Mangold a tvorca postavy X-23, Craig Kyle momentálne pracujú na spin-offe, ktorý má byť práve o X-23. Avšak vyzerá to tak, že projekt sa ocitne v problémoch, a to najmä vďaka zmluve Foxu a Disney. Avšak aj v prípade, že by spin-off padol, úspech a popularita X-23 by mohli viesť k tomu, aby mala táto postava budúcnosť v MCU filmoch zo sveta X-Menov.

Black Canary ako X-23

Zdroj: variety.com

Hoci mnoho fanúšikov očakáva, že X-23 si zahrá nejaká teenagerka, stále tu je možnosť, že by nám filmy mohli predstaviť dospelú verziu postavy, ktorá pokračuje v šľapajách jej komiksovej verzie na ceste stať sa novým Wolverínom. V prípade, že takúto verziu dostaneme, Juliana Harkavy by bola naozaj zaujímavou voľbou, predovšetkým keď vezmeme do úvahy fakt, že nám herečka už dokázala, že zahrať silnú ženskú postavu dokáže naozaj skvele. Je však pravdepodobnejšie, že ak sa X-23 dostane na plátno, tak postava bude hraná mladšou herečkou.

Podľa nás by bola herečka naozaj skvelou voľbou. Uvidíme podľa vás vo filme mladšiu verziu postavy alebo dospelú? Dokážete si predstaviť Julianu Harkavy ako X-23? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár