Kráľ je mŕtvy. Prvý, emotívny trailer na Black Panther 2 štartuje vojnu medzi Wakandou a Atlantídou!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. Čerešničkou na torte nočného panelu na Comic-Cone v San Diegu bol trailer na film Black Panther 2: Wakanda Forever. Predstaviteľka Shuri, herečka Letitia Wright vystúpila na pódium v Hale H a povedala, že cieľom tvorcov a obsadenia bolo ctiť dedičstvo, ktoré Chadwick Boseman zanechal po jeho smrti.

Black Panther 2: Wakanda Forever trailer

Smrť T’Challu priamo nevidíme, no z celej ukážky cítiť emócie a trúchlenie hlavných postáv. Vrátia sa Shuri (Wright), kráľovná Ramonda (Angela Bassett), Okoye (Danai Gurira) a tiež M’Baku (Winston Duke). Zároveň spoznávame úplne novú, podvodnú ríšu Atlantídy. Ako už bolo skôr známe, filmová verzia si berie silnú inšpiráciu z mayskej civilizácie a kultúry.

Mexický herec aztéckeho pôvodu Tenoch Huerta sa naozaj zhostí úlohy Namora, zloducha a neskôr (anti)hrdinu známeho zo stránok komiksov. Tiež sa prvýkrát ukazuje postava mladej a geniálnej Riri Williams, ktorú stvárňuje Dominque Thorne. Poznať ju môžete pod menom Ironheart – dostane vlastný seriál na Disney+ – pretože si vytvorila oblek podobný Iron Manovi. Pomyselne tak po ňom preberie štafetu.

Black Panther: Wakanda Forever
Zdroj: Marvel Studios

Vojna medzi Wakandou a Atlantídou odštartuje v kinách už 10. novembra 2021. Čo je ešte zaujímavejšie, Black Panther: Wakanda Forever bude posledným filmom 4. fázy Marvel Cinematic Universe.

Kto si myslíte, že sa stane novým Black Pantherom? Bude to Shuri, M’Baku alebo sa vráti Killmonger? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -