Black Panther dostane okrem druhej časti v budúcnosti aj single-player hru s otvoreným svetom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Black Panther hra

Posledným Marvel filmom tohto roka a Fázy 4 bude Black Panther: Wakanda Forever. Pôjde o veľmi emotívny film, a to preto, lebo titulnú rolu kráľa Wakandy si už nebohý Chadwick Boseman nezahrá. Na nedávnom Comic-Cone v San Diegu vyšiel dokonca aj trailer druhej časti, ktorý nás viac než navnadil na pokračovanie. A tak zrejme prišiel aj čas na to, aby bolo oznámená, že sa vyrába Black Panther hra.

Už spomínaný film je pokračovaním sólového filmu z roku 2018, ktorý režíroval Ryan Coogler. Snímok vtedy získal mnoho ocenení a slávy, takže fanúšikovia majú veľké očakávania aj od dvojky. Do režisérskeho kresla sa vráti Coogler a opäť uvidíme aj väčšinu hercov. Menovite napríklad Letitiu WrightLupitu Nyong’oDanai GuriruWinstona Dukea, Martina Freemana a Angelu Bassett.

Black Panther Wakanda Forever
Zdroj: thedirect.com

Single-player hra s otvoreným svetom

Marvel hry sú v poslednom čase dosť populárne, menovite Marvel’s Spider-Man a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, ktoré vyšli na PS4 a PS5. Nová hra má potenciál dosiahnuť rovnaký úspech. Nateraz ju volajú pod pracovným názvom Projekt Rainier, pričom by malo ísť o single-player hru s otvoreným hracím svetom, v ktorom sa stane novým Black Pantherom.

To môže znamenať, že si hráči budú sami vytvárať postavu, za ktorú budú hrať, namiesto toho, aby hrali za Shuri alebo T’Challu. Nič ale nie je isté a stále ide len o prvé informácie, keďže hra je v prvotných fázach vývoja. Nateraz vieme ale ešte to, že sa o hru postará nové štúdio na čele s bývalým viceprezidentom štúdia Monolith Kevinom Stephensom. Hru publikuje spoločnosť EA.

Už čoskoro si ale vychutnáme nový film

Dávno pred vydaním hry si ale užijeme druhú sólovú časť o Black Pantherovi a Wakande. A táto bude mimoriadne zaujímavá, čo naznačil aj prvý trailer. Okrem toho, že sa Wakanda bude musieť vysporiadať so smrťou kráľa T’Challu, smeruje do vojny proti podmorskému národu, na ktorého čele je kráľ Namor (Tenoch Nuerta). Ten je kráľom krajiny známej ako Talocan.

Ide o zmenu oproti komiksom, v ktorých vládol Atlantíde. Štúdio ale zrejme nechce, aby došlo so zamieňaním tohto hrdinu a jeho krajiny s Atlantídou, ktorá je v DC. V nej je vládcom totiž Aquaman (Jason Momoa). Shuri a zvyšní trúchliaci obyvatelia Wakandy sa im budú musieť postaviť, nech sú odkiaľkoľvek, pričom budú mať výpomoc aj v podobe mladej ženskej verzie Tonyho Starka – Riri Williams (Dominique Thorne).

Čo hovoríte na toto oznámenie? Zaujali vás prvé informácie o hre natoľko, aby ste si ju v budúcnosti kúpili?

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -