Black Panther si na prvých fotkách z natáčania veľkej akčnej scény dáva ďalší závod s autom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Black Panther to s autami jednoducho vie! Prvé fotky z natáčania veľkej akčnej scény sú na svete!

Ak si pamätáte, nedávno sme vás informovali o naplánovanej veľkej akčnej scéne, ktorú sa Marvel chystal natočiť v Južnej Kórei do filmu Black Panther. Mala obsahovať veľa áut, vrtuľníky a dokonca aj falošné zbrane. Deň D teda konečne nadišiel a ako sme predpokladali, prvé fotky aj s videami už prišli na internet. Čo všetko sa teda podarilo kórejským fanúšikom natočiť a hlavne, koľko tam štáb ešte pobudne?

To presne nevieme, no je nám jasné, že toto nie je všetko. Ešte stále sme totiž nevideli spomínané vrtuľníky a ani kaskadérov so zbraňami. Vyzerá to teda tak, že toto je iba začiatok veľkej scény. Black Panther sa ocitne na modrom Lexuse, ktoré sa pravdepodobne dostane na otvorenú plochu alebo diaľnicu. Vodič auta je zamaskovaný, takže určite o kladného hrdinu nepôjde. Prvý hrdinský čin Black Panthera teda máme zaznamenaný. Ako bude auto naháňačka pokračovať ďalej sa určite dozvieme v nasledujúcich dňoch, nezabudnite nás teda sledovať aj naďalej!

Zdroj: Twitter.com
Zdroj: Twitter.com
Zdroj: Twitter.com
Zdroj: Twitter.com
Zdroj: Twitter.com
Zdroj: Twitter.com

https://www.instagram.com/p/BR5nsX3g5gg/

Pokračovanie veľkej akčnej scény sa snáď dozvieme už o pár dní. Tešíte sa na film Black Panther? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJtwitter

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -