Filmy

Kúpili si lístok na Black Panthera a miesto toho si pozreli Päťdesiat odtieňov slobody! Bizarné premietanie v americkom kine naštvalo divákov…

Účasť divákov na Black Pantherovi bola naozaj veľká a intenzívna. Nehovoriac o tom, že je poháňaná skvelými hodnoteniami kritikov. Nespočetne veľa fanúšikov stálo počas štvrtkovej premiéry v radách na lístky. Ba dokonca niektorí z toho spravili až udalosť, keď si priniesli ich celú rodinu a k tomu ešte aj priateľov. Avšak časť z týchto fanúšikov si musela počkať o čosi dlhšie. V kine im totižto pustili po menšom nedorozumení zlý film.

Black Panther v kine nahradený erotikou

Fanúšikovia v americkej Atlante boli zmätení v momente, keď v sa kine namiesto novej marvelovky Black Panther (Čierny panter) spustil romaticko-erotický film Päťdesiat odtieňov slobody.

Používateľ Twitteru menom The Chef (Steve) dokonca uverejnil krátku nahrávku, práve z tohto premietania najnovšej marvelovky, ktoré prebiehalo počas štvrtkovej noci – premiéry. Incident sa odohral v americkej Atlante, Georgii – presnejšie v kine, ktoré sa nachádza v centre Regal Atlantic Station. Plná sála musela prečkať 10-minút z filmu Jamieho Dornana a Dakoty Johnson, než bol manažment schopný napraviť túto nepríjemnú situáciu. Našťastie to ľudia nebrali príliš vážne a uvedomili si, že ide o omyl. Ako môžete vidieť vo videu, väčšina sa nad situáciou smiala, vrátane samotného autora videa.

Marvel opäť boduje

Black Panther si už len svojim štvrtkovým príchodom zarobil rekordnú sumu peňazí. Tým dokonca prekročil aj premiéru filmu Captain America: Civil War z roku 2016. Po prvých dňoch na Wakande sa Marvelu naozaj darí, avšak je otázka, či to tak bude pokračovať aj v najbližších týždňoch.

Päťdesiat odtieňov čierneho pantera

Zdroj: youtube.com

Dobré slová kritikov filmu len prospievajú. Black Panther sa stal jedným z najlepšie hodnotených superhrdinských filmov na Rotten Tomatoes a zároveň aj najlepšie hodnoteným filmom z dielne Marvel Cinematic Universe s krásnym skóre 97%. A hoci dĺžka filmu – 2 hodiny a 15 minút – pre niektorých možno neznie veľmi lákavo, aj napriek tomu film nesklamal a nebol moment, kedy by sme vyčkávali na koniec. Za týmto úspechom nepochybne stoja ako skvelí herci, ktorí predviedli neuveriteľný výkon, tak aj ohromné vizuály, ktoré si pre nás štúdio prichystalo.

Videli ste už nového Black Panthera? Čo by ste robili vy, keby sa vám prihodilo takéto nedorozumenie? Napíšte nám do komentárov.

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár