Black Panther sa začal natáčať! Máme aj prvú fotku!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Marvel už začína točiť projekty na rok 2018! Black Panther je prvým z nich.

Tak tak. Marvel je vo svojej práci poctivý. Všetky projekty na rok 2017 už sú dávno dotočené, iba v nich ešte prebieha post-produkcia. Preto prišiel čas, aby sa začali točiť všetky filmy na rok 2018. Ako vieme, tak ako tento rok, aj v roku 2018 vyjdú tri filmy. Budú to: Black Panther, Avengers: Infinity War a Ant-Man and The Wasp. Každý má premiéru len dva až tri mesiace od seba. Natáčanie ostatných filmov teda čoskoro začne, Avengers: Infinity War dokonca už o týždeň.

Black Panther je ale prvý, v poradí osemnásty Marvel film. Dorazí ku nám 16. Februára, čiže o celý rok a pár týždňov. Opäť to nie je prvý krát, čo túto postavu vidíme na striebornom plátne. Svoj debut si urobil vo filme Captain America: Civil War, spolu s pár ďalšími postavami. Film režíruje Ryan Coogler, ktorý natočil veľmi úspešné pokračovanie série Rocky, Creed. Zahrajú si v ňom Chadwick Boseman, ktorý si zopakuje rolu Panthera, Michael B. Jordan, Forest Whitaker a Lupita Nyong’o.

Tešíte sa na Black Panthera? Je to pre vás najočakávanejší film od Marvelu v roku 2018? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -