Black Widow, Falcon and Winter Soldier a WandaVision dostali oficiálne plagáty!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Disney akcia D23 už síce skončila, no obsahu nám priniesla požehnane. Z veľkej časti sa týkala práve sveta Marvel Cinematic Universe a priniesla množstvo informácií. Dozvedeli sme sa napríklad to, že uvidíme aj seriály Moon Knight, Ms. Marvel a She Hulk. Taktiež bol divákom ukázaný prvý trailer na film Black Widow, ktorý síce nebol zverejnený online, no poznáme jeho presný opis.

V neposlednom rade sme sa dozvedeli, že si herec Kit Harington (Game of Thrones) zahrá vo filme The Eternals. Ešte stále vám to nestačí? V tom prípade vás potešia oficiálne plagáty na tituly Black Widow, The Falcon and the Winter Soldier a WandaVision!

Plagát na film Black Widow

Tieto tri plagáty boli zachytené priamo na akcii D23 a zatiaľ neboli oficiálne zverejnené. To znamená, že zatiaľ máme iba ich fotky. Každopádne, každý z týchto plagátov je maľovaný a odhaľujú veľmi zaujímavé veci. Na prvom plagáte z filmu Black Widow môžeme vidieť Natashu Romanoff (Scarlett Johansson) s úplne novým kostýmom a vlasmi.

Za ňou sa nachádza Red Guardian (David Harbour), Yelena Belova (Florence Pugh), Melina Vostokoff (Rachel Weisz) a ďalšie agentky. Nad ňou vidíme hlavného zloducha filmu, Taskmastera. Zaujímavý je pohľad hlavne na Red Guardiana s maskou, ktorý je sovietskym ekvivalentom Captaina Americu – nebude mu chýbať ani štít.

Plagát na seriál The Falcon and the Winter Soldier

Druhý plagát je z Disney+ seriálu The Falcon and the Winter Soldier. Samozrejme na ňom vidíme Falcona (Anthony Mackie) a Buckyho (Sebastian Stan). Obaja majú na sebe nové kostýmy, pričom Falconovi zatiaľ chýba štít a vlastne celý vzhľad nového Captaina Americu. Bucky bude v seriáli podľa plagátu kratšie vlasy.

Plagát na seriál WandaVision

Posledným a zároveň najzaujímavejším je plagát na seriál WandaVision. Tam vidíme Visiona (Paul Bettany) a Wandu (Elizabeth Olsen). Celý plagát je ladený do štýlu 60. rokov a Vision je vo svojej ľudskej podobe. Všimnite si za nimi tieň, ktorý ukazuje Visiona s kameňom v hlave a Scarlet Witch s „rožkami“, teda jej pôvodný kostým z komiksov.

Čo hovoríte na tieto tri plagáty? Veľmi zvláštnym je práve ten na seriál WandaVision!

Zdroj: collider.com, fullcirclecinema.com, cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -