Black Widow film sa posúva vpred! Kto ho natočí?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Black Widow film

Síce sa Marvel ešte stále straní všetkých oficiálnych informácií ohľadom filmov zo štvrtej MCU fázy, nové zvesti si na internet vždy nájdu svoju cestu. Nech už je teda osud Avengerov v štvrtom filme aký len chce, vďaka posledným informáciám je viac než jasné, že niektorí hrdinovia so svojimi príbehmi neskončili. V tomto prípade ide o hrdinku, ktorej príbeh sme za tie roky vlastne ešte nevideli a to aj napriek tomu, že tu bola s nami v podstate od začiatku.

Je to už pár mesiacov, čo sa von dostali informácie o tom, že Black Widow sa konečne dočká vlastného filmu. Od tohto vyhlásenia sme každých pár týždňov dostávali správy o tom, ako je na tom jeho vývoj. Scenár sa ohlasoval ako dokončený a že sa oficiálne dočkal povolenia na výrobu. Taktiež sa ohlásila už aj režisérka filmu, ktorou sa stala menej známa Cate Shortland (i keď stále nie oficiálne). Teraz sa tak opäť posúvame vpred s informáciami, keďže sa oficiálne ohlásil kameraman filmu.

Mission: Impossible - Fallout RECENZIA
Zdroj: wall.alphacoders.com

Kamera je najmä pri superhrdinských filmoch nesmierne dôležitá, keďže takmer polovica divákov si chce tieto filmy vizuálne užiť. Vyzerá to teda tak, že s Black Widow bude každý spokojný, keďže Marvelu sa podarilo uchmatnúť veľmi zvučné meno. Za kameru sa postaví Rob Hardy, ktorý má na konte krásne nakrútené filmy ako Ex Machina, Annihilation a naposledy aj Mission Impossible: Fallout.

Špiónsku prácu už má teda zvládnutú poriadne, takže určite sa bude na jeho kamere Natasha vyjímať ako poriadna hrdinka. Fallout sa totiž tento rok zaradil medzi najlepšie akčné filmy roka a asi každý si pri ňom povedal, že Tom Cruise je lepší hrdina ako všetci digitálny v Marveli. Každopádne, toto meno za kamerou je len ďalším dôvodom, prečo sa na film už teraz začíname tešiť.

film black widow
Zdroj: papers.co

Čo hovoríte na kameramana filmu Black Widow? Páčila sa vám kamera vo filme Mission: Impossible – Fallout? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -