BLACK WIDOW: Natáčanie v Budapešti odhalilo hlavného zloducha filmu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako už určite viete, Tretiu fázu sveta Marvel Cinematic Universe ukončí už o týždeň film Spider-Man: Ďaleko od domova. Otázkou však stále ostáva, že akými filmami bude Marvel Studios chcieť pokračovať. Otvorí Štvrtú fázu vesmírna tímovka Eternals alebo sólovka o ázijskom hrdinovi, Shang-Chi? My vsádzame na film Black Widow, ktorý sa ako jediný natáča práve v tejto chvíli.

Prvé uniknuté fotky z natáčania nám prezradili, že sa štáb nachádzal v nórskom mestečku Sæbø. Herečka Scarlett Johansson tam má dlhé ryšavé vlasy, takže sa pravdepodobne dočkáme prequel príbehu o tom, ako sa vôbec stala tajnou agentkou. Predsa len, Natasha Romanoff neprežila udalosti filmu Avengers: Endgame, takže sa určite nemôže jednať o pokračovanie.

Fotky z natáčania Black Widow
Zdroj: mcuexchange.com

Kto bude hlavným zloduchom vo filme Black Widow?

Pred pár dňami sa na internete objavili ďalšie fotky, ktoré tentokrát na pľaci odhalili herečku Florence Pugh (Fighting with My Family, Midsommar). Tá by si podľa všetkého mala strihnúť postavu s menom Yelena Belova, ktorú z komiksov tiež poznáme ako Black Widow. Tiež ju trénovali v sovietskom Red Room Academy a pôvodne bola predstavená ako nepriateľka pre Natashu. Nakoniec sa však z týchto dvoch agentiek stali priateľky.

Ešte zaujímavejšie sú však najnovšie fotky z natáčania, ktoré odhaľujú potenciálneho zloducha. Z nie veľmi kvalitných fotiek sa to veľmi ťažko určuje, no väčšina fanúšikov verí, že ide o postavu menom Taskmaster. Už začiatkom roka totižto kolovali fámy o tom, že práve on bude hlavným antagonistom filmu. Jeho maska však nevyzerá ako lebka a záhadná postava dokonca nemá ani plášť.

Marvel Cinematic Universe sa predsa nemusí riadiť presne tým, ako postavy vyzerajú v komiksoch. Možno ide o trochu rozdielnu verziu Taskmastera, ktorá vyzerá normálnejšie a má vojenský základ. Taktiež je možné, že sa bude jeho vzhľad počas filmu meniť a nakoniec sa dočkáme dizajnu, ktorý poznáme z komiksov, animovaných seriálov a hier.

Tony Masters a.k.a. Taskmaster má schopnosti, ktoré mu dovoľujú absorbovať vedomosti a ihneď tak môže replikovať bojové schopnosti kohokoľvek, s kým príde do styku. To z neho robí takmer neporaziteľného bojovníka a vojaka. Pomocou svojich schopností zaúčal hneď niekoľko zloduchov, poskokov a dokonca aj hrdinov. Keď si chcel vyčistiť svoj „štít“, začal pracovať ako bojový inštruktor pre americkú vládu.

Taskmaster
Zdroj: youtube.com

Konečne sa dočkáme spomínanej Budapešti?

Na uniknutých fotkách sa táto postava preváža v obrnenom vozidle. Zaujímavosťou je, že sa aktuálne natáča v Budapešti, Maďarsku. Je teda možné, že sa konečne dočkáme toho presláveného príbehu, o ktorom rozprávajú Black Widow a Hawkeye od úplného začiatku MCU? Bohužiaľ, prítomnosť herca Jeremyho Rennera pre tento film (zatiaľ) nebola ani spomenutá.

Potvrdení však boli Scarlett Johansson (Avengers), David Harbour (Hellboy), Florence Pugh (Fighting with My Family) a Ray Winstone (Beowulf). Réžiu má na starosti Care Shortland (Berlin Syndrome, Lore) a pracuje zo scenáru od Jaca Schaeffera (Podfukárky). Produkcia filmu sa práve presúva do Londýna.

Tak čo, myslíte, že na fotkách naozaj vidíme zloducha Taskmastera? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -