Ako bude vyzerať Taskmaster? Prezrádzajú nám to najnovšie fotografie k filmu Black Widow

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Taskmaster v Black Widow

Zo sveta MCU neprestávajú prichádzať zaujímavé novinky. Jednou z nich sú aj nové fotografie, ktoré slúžia na propagáciu nadchádzajúceho sólo filmu Black Widow s herečkou Scarlet Johansson.

Fanúšikovia Marvelu už niekoľko rokov čakajú na samostatný príbeh s Natashou Romanoff, a aj preto nás nové obrázky veľmi tešia. Dej Black Widow bude zasadený medzi udalosti po filme Captain America: Civil War a pred udalosti z filmu Avengers: Infinity War. Zaručí tento návrat do minulosti štúdiu Marvel úspech? Neostáva nič iné ako čakať na prvý trailer, ktorý odhalí všetko potrebné.

Kto každý sa objaví vo filme?

Okrem hlavnej herečky sa môžeme tešiť na hercov ako David Harbour v úlohe Alexeja Shoskatova, známeho ako Red Guardian. Okrem neho uvidíme herečky Florence Pugha ako Yelena Belová a Rachel Weisz ako Melina. Jednu podstatnú vec pred nami však tvorcovia stále utajujú. Kto si zahrá hlavné záporného hrdinu Taskmastera?

Black Widow v Avengers: Endgame
Zdroj: icloudpicture.com

Marvel univerzum existuje už dlhé roky, ale Taskmastera sme zatiaľ v hranej podobe nevideli. Najnovšie fotografie nám prezrádzajú viac a konečne si ho môžeme vychutnať v plnej paráde. Po ukončení 3. fázy sa „The Infinity Saga“ navždy ukončila a nastal čas otvoriť priestor novým komiksovým príbehom. Kapitán Amerika a Iron Man odišli do zaslúženého dôchodku, čo znamená jediné. MCU otvorilo svoje brány a na výslnie sa postupom času dostanú noví zaujímaví hrdinovia.

Sólový Black Widow bude prvým filmom zo 4. fázy MCU a začne tak novú kapitolu vo svete kinematografie.Takéto niečo chceli fanúšikovia vidieť už dávno a ešte predtým, ako začne 5. fáza a 6. fáza nazrieme do nedávnej minulosti, kde však Tonyho Starka budeme hľadať len márne. Marvel má však v rukáve veľa iných trikov ako zaujať a Black Widow môže byť ďalším úspešným filmom, v ktorom sa predstaví žena v hlavnej úlohe.

Zatiaľ čo čakáme na prvý príves, nezabudnite si pozrieť exkluzívny náhľad k postavám, ktoré nám na sociálnej sieti Twitter uverejnilo Marvel News.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -