Koronavírus postihol aj milované marvel filmy. Ovplyvní nejako posunutie filmu Black Widow Štvrtú fázu MCU?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Všetky filmové štúdia momentálne zažívajú krízu. Vo svete je väčšina kín uzavrená v dôsledku koronavírusu a preto sa rozhodli popresúvať premiéry svojich filmov, aby si ich mohli pozrieť všetci. Aj štúdio Disney bolo nútené zrušiť niektoré filmy, ako napríklad Mulan, Noví Mutanti alebo Black Widow. Práve okolo Black Widow sa točí jedna zásadná otázka a to, či jej posunutie nejako ovplyvní pripravovanú Štvrtú fázu v MCU.

Ako to teda je s Black Widow?

Snímka sa bude odohrávať v období medzi filmami Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War. Jedná sa teda o prequel, ktorý nám ukáže, čo sa dialo s Natashou Romanoff po rozdelení Avengerov v Civil War. Znamená to, že film nejako veľmi neovplyvní budúcnosť a časovú os MCU. Nedočkáme sa teda nejakých veľkých zmien, aké boli napríklad v posledných Avengers: Endgame.

Film sa zameria na Natashin návrat do rodného Ruska, kde sa stretne so svojou „prvou rodinou“, a taktiež bude čeliť svojej minulosti, ktorú tvorí KGB a Red Room. Kostým Black Widow si opäť oblečie Scarlett Johansson. V tomto filme sa postaví zloduchovi Taskmasterovi, ktorý dokáže kopírovať všetky bojové schopnosti. Hereckú skupinu doplnia aj Florence Pugh, Rachel Weisz a David Harbour.

black widow
Zdroj: geektyrant.com

Na čo sa môžeme tento rok tešiť okrem Black Widow?

Už v lete, konkrétne v auguste, sa môžeme tešiť na prvý marvel seriál s názvom The Falcon and The Winter Soldier, v ktorom nám ukážu život v Amerike po odchode Steva Rogersa do dôchodku. V novembri sa môžeme tešiť na The Eternals, rasu vesmírnych ľudí s obrovskou silou, ktorí sa nám predstavia v kinách ako ďalší Marvel film. Rok zavŕšime v decembri druhým seriálom zvaným WandaVision, ktorého ukážky nám už teraz riadne poplietli hlavy.

Čo sa týka nového dátumu premiéry filmu Black Widow, ten ešte nie je stanovený. Avšak určite všetci fanúšikovia dúfame, že to bude čoskoro, a že si ho pozrieme najneskôr v lete. Všetko ale závisí od toho, ako sa budú vyvíjať veci vo svete. Isté je však to, že nám Marvel prinesie ďalšiu akčnú a vzrušujúcu komiksovku, ktorú si užijeme, nech vyjde kedykoľvek.

Čo na to hovoríte? Bude mať podľa vás film Black Widow nejakú väčšiu úlohu v MCU? Budeme na neho čakať dlhšie ako do leta? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

7 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -