Scarlett Johansson potvrdzuje, či je Black Widow v MCU naozaj mŕtva

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Stále neveríte, že je postava Black Widow v MCU naozaj mŕtva? Pripravovaný film dorazí do kín až budúci rok, ale už teraz nám herečka Scarlett Johansson potvrdila smutné správy. Jedno z najväčších prekvapení filmu Avengers: Endgame prišlo v momente, kedy táto ženská hrdinka obetovala svoj život za Soul Stone.

Ako už dobre vieme, smrť takýchto postáv je v komiksoch obyčajnou rutinou a aj po svojej smrti sa veľa z nich opäť ukáže po boku svojich kamarátov. Bohužiaľ, tu by som si takýmto krokom nebol až tak istý. Johansson totižto smrť svojej postavy označila za definitívnu.

Black Widow
Zdroj: twitter.com

Objaví sa ešte Black Widow v MCU aj v iných filmoch?

Táto pôvabná žena v súčastnosti propaguje svoj nový film Jojo Rabbit, ktorý vyzerá byť ako kandidát na niektoré cenné sošky. Ako by tomu však bolo, keby počas rozhovorov nepadla téma na film Black Widow? Herečka vyjadrila k projektu značnú dávku nadšenia a povedala, že uzavretie príbehu jej postavy po udalostiach Endgame dáva logiku. Svoje slová doplnila nasledovne:

„Úprimne povedané, prinieslo mi to do života určité uzavretia, ktorá som potrebovala. Pri poslednom Avengers: Endgame som bola trochu emocionálne zmätená, doslovne. Existuje veľa možností, čo sa mohlo stať… Ale smrť tejto postavy je celkom istá. Ľudia tomu neveria a snažia sa ma presvedčiť o opaku, že moja postava vlastne neumrela. Môže to byť tak, že Black Widow existovala v nejakom alternatívnom vesmíre. Ale nebude to tak, smrť je celkom konečná vec a treba sa s tým zmieriť.“

Fanúšikovia si už roky žiadajú agentku Natashu Romanoff, aby v rámci nekonečného sveta MCU dostala sólový film. Museli tvorcovia čakať až do momentu, kedy táto sympatická postava zomrie? Kto vie, ako to cítilo štúdio Marvel, ale k dnešnému dňu vieme, že sa Black Widow vydá na strieborné plátna. A dejová línia filmu by nás mala zaviesť do udalostí po filme Kapitán Amerika: Občianska vojna.

Podrobnosti o scenári zatiaľ nevieme, ale hlavná záporná postava bola odhalená. Záhadný Taskmaster nám už ukázal svoj výzor a nám neostáva nič iné, ako sa tešiť na nadchádzajúci film Black Widow. Ten sa v kinách objaví už 1. mája 2020. Ako sme už niekoľkokrát avizovali, film nás uvedie do 4. fázy MCU, ktorá taktiež zahŕňa filmy ako Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madness a Thor: Love and Thunder.

Ak vás daný článok zaujal, vyššie  nájdete celý rozhovor herečky, ktorá sa objavila vo večernej šou Jimmyho Fallona.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Hej no je to pravda no pôvodná verzia bola ta ze Iron man ju oživil a preto zomrel. Ale však nevadí teda vadí ale okej bude nám chýbať lebo bola dobra a pekná

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -