Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Reštart filmovej série Blade chystá zaujať svoje miesto v kinách a pravdepodobne konečne vieme, aký dátum vydania bude sprevádzať tohto lovca upírov. O tomto projekte sme sa prvýkrát dozvedeli ešte minulý rok na Comic-Cone v San Diegu a od toho momentu sa k nám veľa aktualizácií nedostalo.

Zdá sa však, že si štúdio Marvel zaistilo vhodný dátum vydania tejto komiksovej postavy a Eric Stokes Brooks, ktorého poznáme pod prezývkou Blade, sa vráti na strieborné plátna.

Blade dátum vydania
Zdroj: premiere.fr

Je dátum vydania filmu Blade len fáma alebo skutočnosť?

Ako ste sa už mohli dočítať v našom minulom článku, Disney ohlásilo nové dátumy vydania ich filmov a tým pádom sa celé MCU presúva o niekoľko mesiacov do budúcnosti. Marvel aktualizoval svoj kalendár až do roku 2022, ale pri jednom dátume nebol uvedený názov filmu.

Ak by sme chceli hádať, ktorý film sa ukáže 7. októbra 2022, asi by sme to nikdy neuhádli. No predsa len sa našiel niekto, kto sa na to pozrel bližšie a svoj predpoklad uverejnil na sociálnej sieti Twitter. Charles Murphy bol už v minulosti prekvapivo presný a prezradil nám niekoľko oficiálnych dátumov vydania Marvel filmov. Trafil sa aj tentokrát?

Blade Marvel
Zdroj: looper.com

Dátum, ktorý dáva zmysel z niekoľkých dôvodov

Netreba zabúdať, že nás taktiež čakajú aj reštarty filmov z prostredia X-Menov a nechýba ani Fantastická štvorka. Pri týchto projektoch však nepoznáme zatiaľ žiadne herecké obsadenie, čo pri filme Blade neplatí. V ňom si zahrá oscarový Mahershala Ali a aj z toho dôvodu je možné, že tento filmový projekt dostane prednosť pred ostatnými.

Ďalšou zaujímavosťou je fakt, že film Blade bude s určitosťou obsahovať hororové prvky. No a október je práve tým strašidelným mesiacom v roku, kedy sa do sveta dostáva veľký počet hororových filmov. Prečo? Pretože je Halloween a takýto dátum vydania by pre Disney a Marvel dával naozaj zmysel.

Ako to teda je v skutočnosti naozaj netušíme a do oficiálneho potvrdenia si môžete pozrieť aspoň spomínaný príspevok, ktorý na svojom Twitter účte zverejnil Charles Murphy. K filmu Blade zatiaľ nebol pripojený žiaden režisér, ale o všetkých nadchádzajúcich informáciách vás budeme informovať.

Je podľa vás takýto dátum vydania relevantný a pripojí sa Blade do MCU už 7. októbra 2022? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -