Ikonický BLADE prichádza do MCU! Ktorý herec ho stvárni?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

BLADE prichádza do MCU!

Áno, Blade prichádza do MCU, čítate správne. Šokujúce oznámenie si Marvel nechal až na samotný záver svojho predstavenia 4. fázy Marvel Cinematic Universe a musíme povedať, že dosť možno to najlepšie si nechali na koniec.

Blade je ikonický hrdina, ktorý je z polovice človek a z polovice upír. Samozrejme, všetci už budú vedieť, že sfilmovaný bol viackrát. Štúdio New Line Cinema dokonca vydalo trilógiu, ktorá sa točila práve okolo samotného Bladea, ktorého v starších filmoch stvárňoval herec Wesley Snipes.

blade wesley snipes
Zdroj: thenational.ae

Pôvodný Blade z roku 1998 bol všeobecne vydarený, no séria, žiaľ, bola dohnaná aj ku tretiemu dielu s názvom Blade: Trinity (2004). Ten nedopadol ani zďaleka tak dobre, ako mohol. To však nezastavuje fanúšikov – skutočných fanúšikov, ktorí si túto postavu cenia a majú ju radi – aj keď jej nevyšlo každé filmové spracovanie.

Tejto fanúšikovskej lásky sa chytil aj Marvel, ktorý pred pár rokmi nadobudol práva na tento charakter. A teraz už vieme, že s ním majú veľké plány. V hlavnej úlohe pripravovaného filmu si zahrá oscarový herec Mahershala Ali. Myslím, že to nám postačí na to, aby sme v tento projekt budúcich pár mesiacov verili.

BLADE prichádza do MCU
Zdroj: nme.com

Tešíte sa, že ikonický Blade prichádza do MCU? Je podľa vás voľba herca správna? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -