Harrison Ford a Ryan Gosling proti sebe v prvom traileri na Blade Runner 2049, pokračovania legendárneho filmu

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Blade Runner je späť!

Blade Runner. Na tento deň mnohí fanúšikovia netrpezlivo čakali [A my samozrejme s nimi]. Konečne sa nám do rúk dostal dlho očakávaný teaser na pokračovanie jedného z najkultovejších filmov v celej histórii kinematografie. A nevravíme to len tak, aby Vám to neskôr vyfučalo z hlavy. Blade Runner bol tým, čomu sa hovoria 80. roky. 80. v pravom slova zmysle a so štýlom, aký mala veľmi malá hŕstka filmov. A keď do tohto epického diela zamiešame trošku novodobej vizuálnej lahôdky, tak môže vzniknúť niečo krásne. Nostalgické časy sa vrátia v najlepšom slova zmysle. A je úplne fuk, že to už nebude taká creepy vizualizácia, na akú sú zvyknutí vaši rodičia. Pretože žijeme v 21. storočí.

Komplet nový Blade Runner?

Réžiu si už síce bohužiaľ nezobral na starosť Ridley Scott, no to neznamená, že projekt nadobro opustil. Stále tam má isté slovo, no režisérom sa už stal Denis Villeneuve. A keď sa pozrieme na to z hľadiska, že tento típek režíroval filmy ako Arrival [Tohtoročný horúci hit na oskara], alebo Sicario, tak to fakt nie je zlá voľba. Na zvukovú stránku filmu dohliadol Jóhann Jóhannsson, a na kameru Roger Deakins. Čo sa ani nedá poriadne vyjadriť, ako skvelý je tento kameraman.

Ryan Gosling ako nový Blade Runner
Ryan Gosling ako nový Blade Runner

Han Solo je už príliš starý

Každopádne veľká zmena príde v obsadení. V pôvodnom filme si zahral hlavnú úlohu legendárny Harrison Ford. Aj keď ste ten film možno nevideli, tak ho určite poznáte ako Hana Sola či Indiana Jonesa. A aj keď sa objaví v tomto Blade Runnerovi, tak ho ako hlava filmu vystrieda Ryan Gosling [Ten herec z toho romantického filmu čo vyjde o 2 týždne…]. A že to bude sranda! Pretože Ryan Gosling vie ako na to! A ak by sa Vám tento herec zdal o dva týždne príliš romantický na to, aby si zahral takúto rolu, tak si pozrite napríklad film Drive. Je tam taká pekná scéna. Každopádne, ak ani len približne netušíte, o čom asi Blade Runner 2049 bude, tak Vám odporúčame si pozrieť prvý diel, Blade Runner, z roku 1982. A taktiež pevne dúfame, že Vás tento teaser trailer so super temnou atmosféru presvedčil o tom, že Blade Runner je pecka a vždy bude! 

Blade Runner 2049 Trailer

Foto: bgr.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -