Blade Runner: Black Lotus odhaľuje nový trailer. Animovanú sériu uvidíme už tento víkend

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Animovaná séria Blade Runner: Black Lotus odhalila nový trailer, ktorý nás lepšie zoznámil so zákulisím tejto očakávanej novinky. Za výrobou seriálu stojí režisérske duo Shinji Akaramaki a Kenji Kamiyama. O produkciu sa postarali spoločnosti Crunchyroll a Adult Swim.

Video zo zákulisia sprevádza hlas výkonného producenta a režisérov, ktorí prezradia o vytvorení novej súčasti ikonického sveta Blade Runner. Joseph Chou (výkonný producent) poznamenal, že táto šou je animáciou s hromadou CGI efektov a bude výnimočná. Od zachytávania pohybu po ľudských hercov, čo prináša výsledok s jedinečným a ohromujúcim vizuálom.

Nový trailer zo zákulisia seriálu Blade Runner: Black Lotus:

Séria sa odohráva v roku 2032 a zavedie nás do mesta Los Angeles. Hlavnou postavou príbehu je replikantka Elle, ktorá sa zobudí bez spomienok. Nič si nepamätá, ale niečo zisťuje veľmi rýchlo – disponuje radou schopností, s ktorými dokáže zabiť akéhokoľvek nepriateľa.

V priebehu série začne Elle odhaľovať detaily svojej brutálnej a komplikovanej minulosti, keď zistí pravdu o jej identite. Najnovší trailer taktiež odhalil Elle zachytenú v nekonečnom akčnom cykle hľadania odpovedí a skrývania sa pred hordou nepriateľov v drsnej cyberpunkovej metropole.

Blade Runner: Black Lotus nový trailer
Zdroj: dazeddigital.com

Obsadenie seriálu

Blade Runner: Black Lotus bude pozostávať z 13 epizód. O animácie sa postarala známa animačná spoločnosť Sola Digital Arts, zatiaľ čo Alcon Entertainment produkuje. Do projektu sa pripojil aj legendárny režisér Shinichorō Watanabe (Cowboy BebopSamurai Champloo), ktorý v projekte zastáva pozíciu kreatívneho producenta.

V sérii účinkujú Jessica Henwick (Godzilla vs. Kong), Brian Cox (X-Men: Budúca minulosť), Wes Bentley (Hry o život), Stephen Root (Uteč) a mnoho ďalších zvučných mien. Premiéra zasiahne malé obrazovky 13. novembra 2021.

Páčila sa ti nová ukážka zo zákulisia k animovanej sérii Blade Runner: Black Lotus? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -