Blizzard oznámil príchod survival hry zasadenej do úplne nového fantazijného sveta

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Blizzard Entertainment oznamuje príchod exkluzívnej novinky, ktorou má byť nová survival hra. Takúto skvelú informáciu sa herní nadšenci dozvedeli na oficiálnej stránke spoločnosti. Blogový príspevok však slúži skôr ako ponuka práce v snahe obsadiť všetky pracovné pozície, aby sa hra mohla dostať do vývoja.

Blizzard nová survival hra
Zdroj: Blizzard

Nová survival hra od Blizzard Entertainment

Ako vychádza z blogu, Blizzard chystá nábor pre niekoľko lukratívnych pracovných pozícií – Enviroment Artist, Senior Character Artist, Technical Artist (FX Pipeline), VFX Artist, Senior Concept Artist, Associate Level Designer a Level Designer. Okrem toho majú v hľadáčiku aj hlavných softvérových inžinierov pre Engine, Audio, Server a Tools. Už podľa tohto je teda zrejmé, že čoskoro začnú mesiace tvrdej práce s novou hrou, o ktorej však zatiaľ veľa podrobností nevieme.

Vzhľadom na to, že pozície sa stále ešte len obsadzujú a nedočkali sme sa ani žiadneho formálneho oznámenia o hernom titule, môžeme s určitosťou potvrdiť, že táto hra je stále dosť ďaleko a tento rok si ju nezahráme.

Blizzard nová survival hra
Zdroj: Blizzard

Fantastický svet plný hrdinov

Novinka hráčov zavedie do úplne nového vesmíru. Hra bude vydaná na PC a konzoly. Opäť raz sa dočkáme obrovského počtu hrateľných hrdinov, ktorých sme doposiaľ nevideli a prejdeme si ich životné príbehy. V skratke, čakajú nás nové dobrodružstvá a dlhé hodiny skúmania epického herného prostredia.

Okrem toho sme dostali aj dve pútavé grafiky, v ktorých vidieť niekoľko zaujímavostí. Nechýba pohľad na akési lietajúce mesto v pozadí, ku ktorému sa blížia dvaja tínedžeri. Podľa bicykla to vyzerá ako prechod z reálneho sveta do fantazijného, ale na potvrdenie si ešte počkáme. Na druhej grafike vidieť lovca sledujúceho magické stopy. Nová survivalovka vyzerá lákavo, ale na viac informácií si ešte musíme počkať.

Páči sa nová survival hra, ktorú si pod svoje krídla zobral Blizzard? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: news.blizzard.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -