Ostatné

Blog Dr. Watsona zo seriálu Sherlock naozaj existuje!

Popularita

Sherlock je naozaj populárny. Veľmi populárny. A momentálne čakáme na posledný tretí diel zo 4. série Sherlocka. A nikto sa nemôže dočkať tohto dielu, pretože predošlý bol tak dobrý, že vyvrcholenie tohto celého prosto musí byť úplne epické.

Blog Dr. Watsona

Čo nás ale zaujíma je niečo iné. V seriáli sa často spomína blog Dr. Watsona, kde píše o svojich bežných, ale aj nebezpečných prípadoch. Ale ako ďaleko sú tvorcovia schopní zájsť pre najlepší estetický zážitok? A tak sme “zasurfovali” po internete, a hľadali sme, či nájdeme nejaký easter egg. Či nám niečo tvorcovia seriálu nechali. A našli sme blog Dr. Watsona! Niečo, čo sa len tak nevidí. Je to niečo, čo sme naozaj nečakali. V jeho blogu sú naozaj popísané prípady, ktoré sme už mali možnosť vidieť. Tvorcovia to doplnili ešte o vtipné komentáre, ktoré dokonale doplňujú túto celú bizarnosť. Momentálne som týmto blogom tak unesený, že si idem znova pozrieť celý seriál. Odkaz na tento geniálny blog máte -TU-.

sherlock watson

Zdroj: bbc.com

Mr. Holmes’s Science of deduction

Viete čo to je dedukcia? Ak áno, ovládate ju dostatočne dobre na to, aby ste vydedukovali, akú informáciu Vám práve ideme oznámiť? My sme totižto našli aj niečo viac. “The science of deducation”. To je portál, kde sám veľký Sherlock Holmes analyzuje prípady svojim spôsobom. A rovno ponúka aj racionálne riešenie, tak ako to vie len on. Takže ide o to, aby ste sa naučili lepšie dedukovať. A to je celkom zaujímavá schopnosť v dnešnom svete. A popravde, povedzme si na rovinu, kto by nechcel byť “vysokofunkčný sociopat”? Tento web nájdete -TU-.

watson

Zdroj: bbc.com

Blíži sa koniec

Tieto weby Vám utužia názor, ktorý ste mali na Sherlocka. Že je to prosto geniálny seriál. A je to jedna z najlepších adaptácii Sherlocka Holmesa a Jamesa Watsona vôbec. Aj napriek tomu, že je trošku nezvyčajná, vrámci toho, že sa odohráva v súčasnosti. My sa už nevieme dočkať vyvrcholenia štvrtej série, a dúfame, že to bude stáť za to. A prečo aj nie, veď je to Sherlock!

About author

I am Mr. Meeseeks, look at me
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár