Pozrite si prvých deväť minút filmu Bloodshot s Vinom Dieselom úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Ak ste nestihli nový film Bloodshot, nezúfajte. Prvých deväť minút z nového superhrdinského filmu s Vin Dieselom je teraz dostupných na internete zadarmo vďaka Sony Pictures Entertainment.

Bloodshot
Zdroj: 7wallpapers.net

Kde sa dá prvých deväť minút z filmu Bloodshot pozrieť?

Na YouTube nám práve Sony Pictures Entertainment sprístupnilo prvých deväť minút z nového superhrdinského filmu Bloodshot s Vin Dieselom ako hlavnou postavou. Film dorazil do kín tesne predtým, než sa začali zatvárať spolu s ľuďmi, ktorí sa zavreli doma. Jeho celkové hodnotenie nedopadlo veľmi dobre napriek tomu, že niektorým divákom sa film páčil.

Vo filme sa stretávame s vojakom Rayom Garrisonom (Vin Diesel), ktorému v žilách prúdi špeciálna nanotechnológia. Ray je privedený späť k životu, aby využil šancu pomstiť sa a zabiť vraha jeho ženy. Film Bloodshot je už dostupný na niekoľkých platformách, ako napríklad Amazon, za 18,09€. Sony nám však ponúka prvých deväť minút úplne zadarmo.

Ide o to, aby touto formou nalákali čo najviac ľudí, ktorí žijú v karanténe, aby filmu Bloodshot dali šancu, ktorú nikdy nedostal. Toto krátke video celkom zaberá, nakoľko dostáva pozitívne hodnotenia na YouTube. Avšak aj napriek pozitívnym hodnoteniam si ľudia v komentároch viac žiadajú vidieť trailer na Venom 2.

Ako Bloodshot hodnotia ľudia?

Vin Diesel dúfal, že filmom Bloodshot sa odštartuje Valiant Comics Cinematic Universe, podobne, ako pri filmoch z Marvelu či DC Comics. No podľa hodnotení a toho, že film nemohol v kinách zažiariť, je to skôr nepravdepodobné. Na druhej strane, Bloodshot nám ponúka pohľad na Valiant Comics vo filmovom prevedení a má veľa svojich obhajcov.

Pre veľa ľudí izolovaných vo svojich domovoch je práve teraz ten ideálny čas vyskúšať nový film Bloodshot a dať mu šancu. Bloodshot nám ponúka prvých deväť minút úplne zadarmo, preto si ich odporúčam pozrieť, ak ste fanúšikmi komiksov.

Tak čo, skúsili ste prvých 9 minút z filmu? Ak áno, napíšte nám do komentárov, ako sa vám film pozdáva!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -