Blue Beetle sa po dlhom čakaní predstavuje vo svojom prvom traileri ako kombinácia Venoma a Iron Mana

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Pôvodné DC končí, no aj napriek tomu ešte vydáva svoje posledné filmy. Nové DC univerzum Jamesa Gunna a Petra Safrana si však so sebou vezme postavy a filmy, ktoré budú úspešné. Dopredu nevieme, ktoré to budú, no dlho očakávaný oficiálny trailer na film Blue Beetle nás presviedča o tom, že určite ide o silného kandidáta do nového vesmíru.

Film sa bude točiť okolo mladého chlapca, ktorého si jedného dňa zvolí za svojho hostiteľa mimozemský skarabeus. Jaime Reyes (Xolo Maridueña) tak dostane isté schopnosti, ktoré mu občas budú na škodu, občas na úžitok. Film režíroval Angel Manuel Soto podľa scenára Garetha Dunnet-Alcocera. Film mal byť pôvodne vydaný iba na HBO Max, no nakoniec sa ho dočkáme aj v kinách.

Oficiálny trailer filmu Blue Beetle

Veľmi dlho trvalo, kým sme o filme dostali nejaké informácie. Prvé zábery dostávame až teraz, pričom ide rovno o oficálny trailer, vydaný pár mesiacov pred premiérou filmu. Stálo však za to čakať, pretože podľa prvých záberov sa môžeme naozaj tešiť na akúsi kombináciu superhrdinov Venoma a Iron Mana. Skarabeus totiž dáva Reyesovi schopnosť živého exo-skeletu.

Ide o akýsi ochranný oblek priamo z chrobáčieho mimozemšťana, ktorý však zvnútra pôsobí ako Iron Manov oblek. A ako sa dozvedáme z traileru, občas robí, čo mu povie Jamie, občas to, čo sa mu zachce. Netradične vidíme to, že o schopnostiach mladého hrdinu sa hneď od prvého momentu dozvedá aj jeho rodina. Ide naozaj o netypický krok, keďže zvyčajne hrdinovia svoje schopnosti pred všetkými, a najmä pred rodinou, taja.

Blue Beetle
Zdroj: collider.com

Predbehne Blue Beetle Flasha, ktorý vyštartuje tesne pred ním?

Vďaka tomu však vidíme ako vtipné reakcie, tak aj Jamieho prvé použitie a oblečenie obleku, ktoré naozaj trochu pripomína Venoma. Zazreli sme taktiež aj záporáčku Victoriu Kord (Susan Sarandon), ktorá chce, ako inak, skarabea pre seba. V ďalších rolách sme mohli vidieť hercov a herečky ako Bruna Marquezine, Belissa EscobedoGeorge LopezAdriana BarrazaElpidia Carrillo či Damián Alcázar.

Okrem akčných scén hrdinu a jeho rodiny nám však trailer veľa neukázal. Zrejme si štúdio necháva všetko pre film, ktorý to bude mať ťažké. Bude totiž prvým DC snímkom, ktorý vyjde po očakávanom filme The Flash. Ten podľa prvých zhliadnutí zbiera chvály už teraz a pre mnohých ide o najlepší DC film posledných rokov. Či sa k jeho kvalite Blue Beetle aspoň trochu priblíži sa dozvieme 18. augusta 2023.

Čo hovoríte na úplne prvý trailer k tomuto filmu? Tešíte sa na film, alebo ste aj zabudli, že niečo takéto je v plánoch?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -