Blumhouse a Amazon si pre nás prichystali až 8 nových hororových filmov. Štyri z nich uvidíme už v októbri

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Streamovacia platforma Amazon Prime Video oznámila vzrušujúcu novinku, vďaka ktorej nám v rámci spolupráce s produkčnou spoločnosťou Blumhouse prinesú až 8 hororových filmov.

Každý jeden nadchádzajúci horor bude súčasťou balíka „Welcome to the Blumhouse„, a predstavuje osobitnú víziu a jedinečné príbehy zamerané na rodiny, ktoré okrem lásky zasiahnu aj deštruktívne sily.

Amazon Blumhouse
Zdroj: joblo.com

Štúdio Amazon a Blumhouse Television pripravujú niečo špeciálne

Nových 8 originálnych filmov bude vzájomne prepojených a tvorcovia tentokrát vsadili na mladé talenty, ktorým budú asistovať etablovaní herci. Premiéra prvého z nich je naplánovaná na október a počas obdobia Halloweenu si ho budú môcť pozrieť diváci z viac ako 240 krajín sveta (vrátane Slovenska).

Súbor nadchádzajúcich filmov obsahuje okrem hororu The Lie, ktorý zrežírovala uznávaná režisérka/scenáristka Veena Sud, aj Black Box. Ten zrežíroval stále začínajúci Emmanuel Osel-Kuffour Jr. Oba filmové počiny si budeme môcť pozrieť už 6. októbra.

Prvú štvoricu tohtoročnej bohatej nádielky Blumhouse hororov uzavrú filmy Evil Eye od bratského dua režisérov Dassaniovcov a Nocturne, na ktorom sa podieľala režisérka Zu Quirke. Premiéra je naplánovaná na 13. októbra. Ostatné štyri filmy sa uvedú v priebehu roku 2021.

Blumhouse Amazon
Zdroj: nyob.news.com

O čom budú nové hororové príbehy?

Ako už bolo spomenuté vyššie, prvým na zozname je výtvor s názvom The Lie. Táto novinka nás zavedie do rodiny, v ktorej sa stane niečo zvrátené. Mladá dospievajúca dcéra sa prizná rodičom k vražde jej najlepšieho kamaráta. V zúfalstve sa snažia tento hrozný zločin zakryť, avšak práve to sa im stane osudným. V hlavných úlohách sa predstavia herci ako Mireille Enos, Joey King a Peter Sarsgaard.

Black Box sa zase zameriava na príbeh dospelého muža, ktorý po strate manželky odchádza na tajomnú experimentálnu liečbu. Pri nej sa mu začne navždy meniť život a pomaly zisťuje, kým skutočne je. Herecké obsadenie zahŕňa hercov ako Mamaudou Athie, Phylicia Rashad, Amanda Christine, Tosin Morohunfola, Charmaine Bingwa a Troy James.

Tretím filmom je Evil Eye, kde sa dokonalá romantika mení na nočnú moru. Matka totižto zisťuje, že nový priateľ jej dcéry má temnú minulosť. V tomto horore uvidíme menej známych hercov ako Sarita Choudhury, Sunita Mani, Omar Maskati a Bernard White.

Posledným tohtoročným hororom v spolupráci AmazonBlumhouse bude Nocturne. V ňom sa vydáme na pôdu elitnej umeleckej akadémie, kde začína mladá študentka hudby zatieňovať svoje dokonalé dvojča. No nič z toho by nedokázala, keby sa jej do rúk nedostal záhadný denník patriaci nedávno zosnulému spolužiakovi. Hlavné postavy si zahrali herci ako Sydney Sweeney, Medison Iseman, Jacques Colimon a Ivan Shaw.

Amazon Blumhouse
Zdroj: movieweb.com

Čo hovoríte na nadchádzajúce filmové počiny, ktoré vznikli v dielni produkčnej spoločnosti Blumhouse a predstavia sa na streamovacej platforme Amazon Prime Video? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -