Herec Temuera Morrison ako Boba Fett v druhej sérii Star Wars seriálu The Mandalorian?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Boba Fett na palube seriálu The Mandalorian

Temuera Morrison si zahral Jango Fetta v Star Wars: Epizóde II – Klonovaní útočia. Podľa portálu The Hollywood Reporter sa Morrison tentokrát objaví ako Boba Fett v druhej sérii seriálu The Mandalorian. Vyzerá to tak, že Disney si potrpí na kontinuitu a snaží sa využiť všetkých hercov z predošlých filmov, ktorí sú k dispozícii.

V prvej sérii The Mandalorian bol návrat Boba Fetta naznačený. Jednalo sa o epizódu „The Gunslinger“, v ktorej sme mohli vidieť záhadnú figúru, blížiacu sa k mŕtvemu telu Fennec Shand (Ming-Na Wen). Avšak Boba Fetta by sme stále nemali očakávať ako dôležitý aspekt druhej série.

Epizóda IIKlonovaní útočia uviedla do Star Wars univerza tajnú armádu klonov, ktorí boli vytvorený z Jango Fetta. Mladý Boba Fett v Epizóde 2 bol po celý čas Jangov klon. Ten sa ho rozhodol vychovať ako svojho syna. Preto dáva perfektný zmysel, že rovnaký herec, ktorý hral Janga, si teraz zahrá Boba Fetta.

The Mandalorian Boba Fett
Zdroj: stuff.co.nz nocookie.net

The Mandalorian sa vráti na Disney+ v októbri tohto roka. Réžie sa ujme okrem Roberta Rodrigueza aj režisér Ant-Mana, Peyton Reed. Druhá séria privíta aj herca Michaela Biehna, pre ktorého to bude po Terminátorovi a Votrelcovi už tretia franšíza.

Temuera Morrison si naposledy zahral otca Jasona Momoau v Aquamanovi. Objavil sa aj v Dora and the Lost City of Gold a svoj hlas Boba Fettovi prepožičal vo viacerých Star Wars hrách. Jeho obsadenie v The Mandalorian je pre fanúšikov tohto univerza skvelou správou.

Otázne je, akú veľkú rolu zohrá v príbehu druhej série. Skríži Mandovi cestu, alebo budú spojencami? Na tieto odpovede si budeme musieť ešte počkať. Avšak uvedenie postavy Boba Fetta v tomto seriáli je pre Disney fantastickým ťahom. Tvorcom to ponúka hneď niekoľko vzrušujúcich možností. Ostáva nám len dúfať, aby to nepokazili.

Akú rolu podľa vás zohrá Boba Fett v druhej sérii The Mandalorian? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -