Bohemian Rhapsody ukáže na Blu-Ray 22-minútový zostrih Live Aid! Máme aj nové ukážky!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bohemian Rhapsody ukáže na Blu-Ray 22-minútový zostrih Live Aid!

Ak ešte stále nemáte dosť napozeraný nový hudobný hit Bohemian Rhapsody o živote a úspechoch kapely Queen, už čoskoro dostanete riadnu porciu toho, čo vám rozhodne chýbalo. Nebudeme si tu nič nahovárať, išlo o skvelý film, ktorý si získal každého srdcia najmä vďaka brilantnému koncu, kde sme mohli vidieť ako herci napodobili takmer celé vystúpenie Live Aid, o ktorom sa dnes hovorí ako o jednom z najlepších rockových koncertov v dejinách.

Herci však pôvodne natočili celé vystúpenie Live Aid a keďže sa z filmu stal taký obrovský hit, štúdio sa rozhodlo na Blu-Ray umiestniť celé toto 22-minútové napodobenie. Každý fanúšik tohto filmu by teda absolútne nemal váhať a hneď ako bude možné, si toto Blu-Ray zakúpiť. U nás by to malo byť koncom februára.

Z Bohemian Rhapsody je dnes najúspešnejší hudobný film v dejinách a to s celosvetovým zárobkom až 714 miliónov dolárov. U bežných divákov sa teší obrovskej priazni a zmiešané reakcie dostáva jedine od kritikov. Film dostal dve nominácie na ceny Golden Globes a to vrátane najlepšieho filmu – dráma a najlepšieho herca v hlavnej úlohe – dráma. Meno Rami Malek (Freddie Mercury) sa zatiaľ skloňuje aj pri skorých ohlasoch na Oscary, takže neostáva nič iné, ako čakať, či sa tam nakoniec dostane.

Čo hovoríte na to, že na Blu-Ray uvidíme celú 22-minútovú scénu Live Aid? Ako hodnotíte film Bohemian Rhapsody? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -