Najväčšia bojová scéna v Avengers: Infinity War bude ešte ohromnejšia, ako si myslíte! Už teraz máme zimomriavky…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Fanúšikovia komiksoviek si vďaka Avengers: Infinity War vychutnajú najväčšiu bojovú scénu v MCU, dosť možno najveľkolepejšiu v histórii kinematografie. Už veľakrát nám bolo potvrdené, že by sme mali mať naozaj veľké očakávania. Nielen filmári Russovci už totižto Infinity War opisovali ako „vyvrcholenie“ MCU. Takmer každý hrdina Marvelu sa totižto pridá k boju proti Šialenému Titánovi, Thanosovi!

avengers: infinity war trailer
Zdroj: wallpapersden.com

Keď bojujete so záporákom, ktorý ovláda silu na zničenie Mesiaca či celej planéty, veľkoleposť akcie a príbehu sa pochopiteľne musí stupňovať. To nám priamo aj nepriamo naznačujú všetci zúčastnení herci. Len nedávno sa však ku slovu dostali aj Anthony a Joe Russo, ktorí toho doteraz príliš veľa neprezrádzali. Konečne však prehovorili a navnadili nás na neskutočne ohromnú scénu, ktorá bude ešte väčšia, ako sme očakávali! Ak ste si mysleli, že bitka z Civil War bola vcelku epická… ešte ani netušíte, čo 26. apríla uvidíme!

Najväčšia bojová scéna v Avengers: Infinity War

Film Infinity War bude celkom určite rozdielny od komiksu, na ktorom je založený. Veľkosť kozmického nebezpečenstva a samotný záporák však budú rovnakí a dokonca ešte o niečo ohromnejší. Russovci sa behom rozhovoru zastavili predtým, ako nám stihli prezradiť detaily najväčšej bojovej scény. Príjemne nám však opísali, ako veľmi ohromná scéna bude – prirovnaním ku komiksovému ekvivalentu:

Veľkú letiskovú scénu v Civil War nazývate svojou splash page (dvojstránka v komiksoch, ktorá pozostáva len z jedného obrázku). Viete nám to porovnať s ekvivalentom v Infinity War?

Joe: „Môžeme vám to popísať takto… Keď si roztvoríte komiks, máte tam dvojstránku (splash page). V tomto prípade ju roztvoríme znova. A potom ju roztvoríme znova a znova.“

Anthony: „A vedľa máme položený ďalší komiks.“

Joe: „To je náš ekvivalent letiskovej scény v tomto filme.“

Zdroj: youtube.com

Ak by sme Russovcov mali chytať za slovíčka, práve nám povedali, že najväčšia bojová scéna v Avengers: Infinity War bude 16-krát väčšia, ako letisková scéna z Civil War! Samozrejme, filmári to určite nemajú tak detailne vypočítané, to predsa ani nie je možné. Že nám však scénu porovnali s čítaním niekoľkých dvojstránok komiksu súčasne, to nás absolútne nadchlo. Už teraz máme zimomriavky z toho, ako neskutočne epický Infinity War bude.

Oficiálny plagát na 10-tu Marvelovku, Avengers: Infinity War
Oficiálny plagát na Marvelovku Avengers: Infinity War; Zdroj: twitter.com

Tiež sa už neviete dočkať 26. apríla, kedy sa koná slovenská premiéra Avengers: Infinity War? Čakanie si samozrejme môžete skrátiť zhliadnutím druhého epického traileru, ktorý vyšiel len pred malou chvíľou.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -