Ostatné

Usain Bolt chce cameo vo Flashovi! Najrýchlejší muž sveta vs najrýchlejší muž sveta?

Fastest man alive vs Fastest man alive. Ako by dopadol súboj, resp. závod najrýchlejšej fiktívnej postavy, a najrýchlejšieho reálneho človeka? Nuž, odpoveď pozná asi každý.. Každopádne, vyzeralo by to zaujímavo. Myslíte si, že stretnutie týchto dvoch postáv je nemožné? Mýlite sa. Flasha, ktorého hrá Ezra Miller, ste mali možnosť vidieť už ako cameo v BvS, alebo v traileri na tohtoročný Justice League. Tento Speedster z DC univerza, by mal však dostať budúci rok vlastný film. Okolo tohto filmu sú však samé problémy, straty režisérov, a kráča skôr dozadu, ako dopredu. Viete kto by sa ale mohol objaviť ako cameo vo Flashovej sólovke?

Speedster reálneho sveta a.k.a Usain Bolt!

Presne tak, najrýchlejší človek na Zemi, Usain Bolt. Olympijský víťaz robil rozhovor s MTV, a padla otázka, či by sa niekedy nechcel ukázať v nejakom superhrdinskom filme. Jeho odpoveď bola jednoznačná.

“That’d be pretty cool. That’d be really cool, maybe do a cameo in Flash or something.”

V preklade : To by bolo cool. To by bolo naozaj cool, napríklad také cameo vo Flashovi, alebo podobne. Cameá v komiksových filmoch sú úplne normálne, a tak ako vidíme v každej Marvelovke Stana Leeho, by sme teraz mohli vo Flashovi vidieť Usaina. Aj keď len na pár sekúnd, ale bolo by to úžasné.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár