Ostatné

Usain Bolt chce cameo vo Flashovi! Najrýchlejší muž sveta vs najrýchlejší muž sveta?

Fastest man alive vs Fastest man alive. Ako by dopadol súboj, resp. závod najrýchlejšej fiktívnej postavy, a najrýchlejšieho reálneho človeka? Nuž, odpoveď pozná asi každý.. Každopádne, vyzeralo by to zaujímavo. Myslíte si, že stretnutie týchto dvoch postáv je nemožné? Mýlite sa. Flasha, ktorého hrá Ezra Miller, ste mali možnosť vidieť už ako cameo v BvS, alebo v traileri na tohtoročný Justice League. Tento Speedster z DC univerza, by mal však dostať budúci rok vlastný film. Okolo tohto filmu sú však samé problémy, straty režisérov, a kráča skôr dozadu, ako dopredu. Viete kto by sa ale mohol objaviť ako cameo vo Flashovej sólovke?

Speedster reálneho sveta a.k.a Usain Bolt!

Presne tak, najrýchlejší človek na Zemi, Usain Bolt. Olympijský víťaz robil rozhovor s MTV, a padla otázka, či by sa niekedy nechcel ukázať v nejakom superhrdinskom filme. Jeho odpoveď bola jednoznačná.

“That’d be pretty cool. That’d be really cool, maybe do a cameo in Flash or something.”

V preklade : To by bolo cool. To by bolo naozaj cool, napríklad také cameo vo Flashovi, alebo podobne. Cameá v komiksových filmoch sú úplne normálne, a tak ako vidíme v každej Marvelovke Stana Leeho, by sme teraz mohli vo Flashovi vidieť Usaina. Aj keď len na pár sekúnd, ale bolo by to úžasné.

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatnéVýber šéfredaktora

  Ako sa chrániť pri sledovaní a sťahovaní filmov a seriálov?

  Ostatné

  Do Bratislavy prichádza majstrovský program Y-Festu. Objaví sa aj Kazma a ďalší

  OFFOstatné

  Red Bull výzva: Choďte sa bicyklovať a vyhrajte skvelé ceny

  OFFOstatné

  Kto vyhral tanečný battle Red Bull Dance Your Style?

  Pridaj komentár