Ďalšie zranenie na pľaci filmu Bond 25! Utrpel ho opäť Daniel Craig?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vyzerá to tak, že film Bond 25 je prekliaty. Spočiatku sa do úlohy Agenta 007 nechcel vrátiť ani herec Daniel Craig, no nakoniec pristúpil na jeden posledný film. Problémy boli aj so samotným režisérom, keďže pôvodne mal film natočiť Danny Boyle (Trainspotting, Milionár z chatrče).

Ten sa však s producentmi nedokázal dohodnúť na príbehu a odišiel, čo film z októbra 2019 posunulo na ďalší Valentín a nakoniec až na apríl roku 2020. Nakoniec sa oň postará režisér Cary Fukunaga, ktorý má na konte projekty ako Maniac alebo Beasts of No Nation. Neskôr teda začala produkcia, ktorá bohužiaľ stále čelí nejakým nepekným problémom.

zdroj: movieweb

Bond 25 má ďalšie problémy

Najprv sa pri natáčaní zranil Daniel Craig, ktorý sa pri behaní počas natáčania šmykol a veľmi divne spadol. Mal naozaj veľké bolesti a sťažoval sa na svoj členok. Našťastie toto zranenie nespôsobilo žiadne oneskorenia natáčania, keďže sa počas jeho absencie točili ostatné scény.

Najnovší problém zapríčinila kontrolovaná explózia na pľaci, ktorá spôsobila poškodenie samotného pľacu a zranenie jedného z členov štábu. Stalo sa to v Pinewood Studios v Británii, kde sa poškodil exteriér pľacu. Na samotnom natáčaní sa síce nikomu nič nestalo, no jeden člen štábu utrpel mimo pľacu menšie zrazenie. Táto explózia bola kontrolovaná pyrotechnickým tímom, takže určite nebola neočakávaná.

Vraj sa im jednoducho vymkla z pod kontroly. Zatiaľ bohužiaľ netušíme, ako moc bolo miesto natáčania poškodené a či to spôsobí nejaké oneskorenia natáčania. Zo svojej rehabilitácie sa podľa všetkého ešte nevrátil ani Daniel Craig, ktorý sa zranil pri natáčaní na Jamajke. Sme teda naozaj zvedaví, či sa filmu dočkáme v avizovanom apríli roku 2020…

obsadenie filmu bond 25
Zdroj: se0ctopus.com, metro.co.uk, elle.com

Na čo sa zameria príbeh?

Bond odišiel z aktívnej služby a užíva si pokojný život na Jamajke. Jeho mierumilovný život je však veľmi krátky, keď ho jeho starý kamarát Felix Leiter z CIA požiada o pomoc. Jeho misiou je zachrániť uneseného vedca, ktorý je omnoho zákernejším, než sa zdalo. To Bonda navedie na stopu za mysterióznym zloduchom (Rami Malek), ktorý je ozbrojený nebezpečnou novou technológiou.

Ďalšími novými tvárami budú Ana de Armas (Blade Runner 2049), Billy Magnussen (Nočná hra), Dali Benssalah (Nox), Lashana Lynch (Captain Marvel) či David Dencik (Tinker Tailor Soldier Spy). Zo známych tvárí sa vráti Ralph Fiennes (M), Jeffrey Wright (Felix Leiter), Ben Shisaw (Q), Lea Seydoux (Madelenie Swann), Rory Kinnear (Bill Tanner) alebo Naomie Harris (Moneypenny).

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -