Shia LeBeouf je drzý tenista v prvom traileri na životopisný film Borg/McEnroe!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Borg/McEnroe trailer

Pravdepodobne máte herca Shia LeBeouf stále zapamätaného ako „toho chlapca“ z Transfromers. Áno, jeho rola bola niečo ako Harry Potter pre Daniela Radcliffa. Shia vystriedal za celú svoju kariéru len pár známych filmov, ako napríklad Transformers, Indiana Jones alebo vojnovú drámu Fury. Rolu bojazlivého Sama Witwickyho ale strieda za legendárneho tenistu Johna McEnroea. Ten tvorí však iba polovicu známych rivalov. Jeho tenisovým protivníkom je Bjorn Borg, ktorého si zahrá švédsky herec Sverrir Gudnason.

Trailer neprezrádza moc z príbehu, ale ukazuje veľkú rivalitu medzi dvoma tenistami. Tento vzťah trval cez 22 zápasov medzi 1978 a 1981. Film sa však zameria na najväčšiu udalosť, ich legendárny zápas na Wimbledone v roku 1980. Okrem LaBeoufa a Gudnasona sa vo filme ukáže aj Stellan Skarsgård, ktorý sa predstaví ako tréner Borga, Lennart Bergelin. Pozrite si prvý trailer na film Borg/McEnroe.

Vyzerá to teda tak, že pôjde o zaujímavý a výborne herecky zvládnutý životopisný film. O réžiu sa postará Janus Metz Pedersen. Sme zvedaví, ako zvládne Shia LeBeouf rolu drzého a výbušného McEnroeho. Film by sa mal v kinách ukázať už v septembri tohto roku, kedy sa ukáže aj iný tenisový veľkofilm. Ten nesie názov Battle of the Sexes a predstaví sa v ňom oscarová herečka z La La Landu, krásna Emma Stone. Myslíte, že v Box Office zaboduje Borg/McEnroe alebo Battle of the Sexes? Budú ľudia chodiť za Shia LaBeoufom alebo Emmou Stone? To uvidíme už na jeseň tohto roka! 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -