Naruto len tak nekončí! Štafetu preberá jeho syn Boruto, Naruto Next Generations prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Presne tak. Ešte sme ani nestihli doplakať, že Naruto končí (stále vychádzajú nejaké diely), a máme tu nové oznámenie. Jedno z najslávnejších Anime na svete, ktoré bežalo od roku 2002, bude mať pokračovanie. Príbeh sa však nebude zameriavať na nášho obľúbeného ninju z listovej dediny, Naruta. Aj keď, popis by sedel. Narutov syn Boruto preberá otcovu štafetu! Anime ponesie názov Boruto: Naruto Next Generations! Posunieme sa teda o generáciu dopredu, a uvidíme príbehy synov a dcér našich obľúbených ninjov. Dúfame, že príbeh zaberie aspoň časť Borutovej mangy.

Séria začne vychádzať v apríli 2017. Ako inak, bude ju vysielať Japonská televízia TV Tokyo, ktorá už spustila aj oficiálnu stránku tohto anime. Pokračovanie bolo oznámené na festivale Jump Festa 2017, avšak žiadne dodatočné informácie neposkytli. S Borutom sme mali dočinenia zatiaľ vo filme Boruto: Naruto the Movie, v ktorom sa neukázal v najlepšom svetle. Myslím si, že to už nebude ono, ale aj tak sa teším. Myslíte, že uvidíme aj smrť Naruta, alebo Hinati? Ako sa prebudí Borutov Byakugan? To všetko sa dozvieme až v apríli..

Prvý trailer na Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: Naruto Next Generations

Foto: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -