Trailer k akčnému filmu Boss Level s Mel Gibsonom ti ukáže opakovanú smrť agenta uviaznutého v čase

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisér Joe Carnahan (A-Team, Medzi vlkmi) sa po šiestich rokoch vrátil do režisérskeho kresla a výsledkom tomu je naozaj zaujímavý akčný film Boss Level, ku ktorému nám streamovacia platforma Hulu odhalila prvý oficiálny trailer.

Vo filme sa predstaví herec Frank Grillo (Kapitán Amerika: Občianska vojna) ako agent Roy Pulver, ktorý uviazne v časopriestore a zažíva peklo na Zemi. Každý deň ho totižto prenasledujú a zabíjajú rôzni vrahovia, ktorých si najal plukovník Ventor v prevedení Mel Gibsona.

Trailer k akčnému filmu Boss Level od Hulu:

Nič nie je samozrejme náhoda a jeho uviaznutie v časopriestore, ako aj neustále opakovaná smrť, má vyšší význam. Jedná sa o tajný vládny projekt, o ktorom Pulver nevie zo začiatku skoro nič, ale postupom času sa mu podarí nájsť dôležitú stopu.

Na veľmi zaujímavej ceste plnej krvi a všelijakých úmrtí sa stretáva s Daiou Feng (Michelle Yeoh), ktorá ho naučí bojovať s mečmi. Miestami to vyzerá ako nemastný Deadpool, ktorého zachraňuje skvelý scenárista a dobré herecké obsadenie. A keď už sme pri scenári, o ten sa taktiež postaral Joe Carnahan, na ktorého scenáristickom zozname filmov nájdeme snímky ako Bad Boys navždy alebo pripravovaný Uncharted s Tomom Hollandom.

Boss Level trailer
Zdroj: screenrant.com

Herecké obsadenie a synopsa:

Okrem Franka Grilla a Mel Gibsona uvidíme na malých obrazovkách aj hercov ako Noami Watts (Nič nás nerozdelí), Annabelle Wallis (Annabelle: Návrat), Ken Jeong (Vo štvorici po opici), Michelle Yeoh (Avatar 2), Will Sasso, Selina Lo a Meadow Williams.

„Bývalý agent špeciálnych jednotiek Roy Pulver (Frank Gillo) je uväznený v časovej slučke, ktorá neustále opakuje deň jeho vraždy. Rýchlo však odhaľuje stopy o tajnom vládnom projekte, ktorý by mohol odhalil záhadu jeho predčasnej smrti. V pretekoch s časom musí Pulver dopadnúť plukovníka Ventora (Mel Gibson), mocného šéfa vládneho programu, zatiaľ čo sa vyhýba bezohľadným zabijakom odhodlaným držať ho preč od pravdy, aby sa oslobodil a zachránil svoju bývalú manželku (Noami Watts).“

Už podľa traileru a synopsy to vyzerá, že divák sa bude sto minút pozerať na Kill Bill s prvkami filmu Všetko najhoršie. No musím uznať, že takýto bláznivý koncept neznie vôbec zle a určite stojí za pozretie pre všetkých akčných fanúšikov. Premierovať sa bude 5. marca 2021 na streamovacej platforme Hulu.

Boss Level trailer
Zdroj: teaser-trailer.com

Čo hovoríte na trailer k akčnému filmu Boss Level, ktorý uvidíme na streamovacej platforme Hulu? Názor nám môžete nechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -