Brad Pitt a Lewis Hamilton chystajú pretekársky veľkofilm. Všetky veľké štúdiá sa predbiehajú o práva

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Brad Pitt a Lewis Hamilton chystajú pretekársky veľkofilm

Filmová hviezda Brad Pitt a sedemnásobný majster sveta Formuly 1 Lewis Hamilton spájajú sily. Server The Hollywood Reporter informuje o vývoji nového pretekárskeho veľkofilmu, pretože Hollywood zbožňuje rýchle autá. Minulý piatok sa údajne spustila vojna ponúk veľkých hollywoodskych štúdií. Podľa zdrojov prichádzajú ponuky od štúdií Paramount, MGM, Sony a Universal. O práva sa pretekajú aj streamingové spoločnosti, menovite Netflix, Apple a Amazon. V súboji o práva sa nachádza aj Disney, čo pre myšiaka nie je vôbec bežné.

Brad Pitt Vtedy v Hollywoode
Zdroj: flipboard.com

Kreslo režiséra obsadí Joseph Kosinski (Oblivion, Tron: Dedičstvo), ktorému budúci rok vychádza film Top Gun: Maverick. Do hereckého ansámblu bol obsadený Brad Pitt, ktorý sa s režisérom už dlho pokúša vytvoriť pretekársky film. V roku 2013 mal Kosinski režírovať projekt Go Like Hell s Tomom Cruiseom, okolo ktorého sa pohyboval aj Pitt. Z tejto knižnej adaptácie nakoniec vzišiel oceneniami ovenčený film Le Mans ’66 (Ford v Ferrari) s úplne odlišným hereckým obsadením a režisérom.

Hamilton prvýkrát pred kamerou?

Súčasťou projektu je tiež britský pretekár Lewis Hamilton, ktorý sa môže aj nemusí ukázať pred kamerou. Skôr by mal zastávať pozíciu spoza kamery vrátane sponzoringu filmu či výkonnej produkcie. Hamilton má pomimo pretekania veľkú záľubu vo filmových, hudobných, módnych i charitatívnych projektoch. Jeho hlas si môžeme pamätať tiež z animovanej trilógie Autá. Jeho prioritou číslo jedna je aktuálne zisk ôsmeho titulu, o ktorom sa v súboji s Maxom Verstappenom rozhodne už túto nedeľu v Abú Zabí.

Verstappen Hamilton
Zdroj: racetrackmasters.com

O príbeh zatiaľ nepomenovaného filmu sa postará scenárista Ehren Kruger. Zatiaľ nie je známe, či sa zameria na svet Formuly 1 alebo iného motoršportového či automobilového prostredia. Po športovom biografickom filme Rivali od Rona Howarda je isté, že F1 dokáže fungovať aj na striebornom plátne. Vedomý si je toho i Netflix, ktorý pripravuje celovečerný film o americkom pretekárovi F1 (John Boyega), ktorý je prinútený stať sa únikovým vodičom pre mafiu. Ako jeho tímový riaditeľ bol obsadený Robert De Niro.

Tešíte sa na zaujímavé spojenie Brad Pitt a Lewis Hamilton? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -