OFICIÁLNE: Bradley Cooper a Irina Shayk sa po štyroch rokoch rozišli. Je na vine Lady Gaga?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to oficiálne – Herec Bradley Cooper a modelka Irina Shayk sa po štyroch rokoch randenia rozišli. Portál People informuje o tom, že obaja aktuálne riešia delenie starostlivosti o ich dcérku Leu De Seine, ktorá prišla na svet v marci roku 2017. Svetoznáma supermodelka bola až do roku 2015 vo vzťahu s futbalistom Cristianom Ronaldom, pričom sa po ich rozchode dala dokopy s hercom Bradleym Cooperom.

Pár udržiaval svoj vzťah v súkromí a nikdy nechceli na svoj románik pútať pozornosť. Veľké haló okolo ich vzťahu rozpútal až minuloročný film Zrodila sa hviezda, ktorý Cooper zrežíroval a zároveň si v ňom zahral hlavnú úlohu.

Bradley Cooper a Irina Shayk
Zdroj: Andrew H. Walker/BEI/REX/Shutterstock

Bradley Cooper a Irina Shayk sa rozišli

Spolu s ním si vo filme zahrala oscarová víťazka Lady Gaga, ktorá má s Bradleym naozaj dobrý profesionálny, ale aj kamarátsky vzťah. V čase vydania toho filmu sa okolo nich nafúkla obrovská bublina a o rozchode páriku sa hovorilo už vtedy. My samozrejme neveríme tomu, že by Lady Gaga bola priamym vinníkom tohto rozchodu.

Určite tam však zabodovalo aj celé natáčanie a nátlak zo strany internetu. Medzi Irinou a Bradleym to vrelo už aj na tohtoročných Oscaroch. Tam Cooper a Gaga vystúpili s oscarovou skladbou „Shallow“ naživo a bola medzi nimi cítiť jasná, elektrizujúca atmosféra. Predsa len, presvedčte sa na vlastné oči.

Bradley Cooper a Lady Gaga
Zdroj: yahoo.com

Vtipné je, že Lady Gaga ešte donedávna tvorila pár s Christianom Carinom, s ktorým bola 2 roky. Dokonca sa zaň mala vydať, no pár týždňov pred Oscarmi zrušila zásnuby. Otázkou teda je, či ide iba o obyčajnú zhodu náhod, alebo či to medzi Bradleym a Gagou iskrí aj v mimo plátna. Nuž, všetko ukáže čas.

Vieme si predstaviť, že Bradley, Irina a Lady Gaga budú teraz vďaka reakciám internetu zažívať ťažké chvíle. Nuž, držíme im palce!

Zdroj: people.com, buzzfeed.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -