Sú spolu? Pozrite, ako romanticky zaspievali Bradley Cooper a Lady Gaga pieseň Shallow na Oscaroch!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bradley Cooper a Lady Gaga si zaspievali Shallow aj na Oscaroch!

Mnohí z vás počas Oscarovej noci pravdepodobne spali a výsledky si zistili na druhý deň ráno. Každopádne, fanatici ako my ostávajú hore celú noc a oslavujú zakončenie filmového roku spolu s celebritami. Tohtoročná ceremónia prišla s mnohými prekvapujúcimi momentami. Išlo o jeden z mála prípadov, kedy predávanie nemalo moderátora, iba prezentérov rôznych kategórií. Program sa skladal aj z hudobných vystúpení spevákov, ktorých piesne boli nominované na cenu akadémie.

Medzi najočakávanejšie vystúpenia rozhodne patril spoločný koncert predstaviteľov diváckeho hitu Zrodila sa hviezda. Ich pieseň Shallow nie len, že bola jasným favoritom na výhru, avšak stala sa nesmierne oceňovanou aj v očiach hudobných kritikov. Autorka piesne Lady Gaga ju však doteraz naživo moc nespievala, keďže čakala na Bradleyho Coopera. Práve pri spojení ich hlasoch totiž vzniká nádherné puto, ktoré nedokázal zachytiť len film, ale aj kamery na Oscaroch.

Vystúpenie bolo nakoniec veľmi nádherne nakrútené a tak sa Gaga rozhodla, že ho zverejní na svojom oficiálnom Youtube kanále. Krásny výkon oboch hercov totiž zachytáva romantickú iskru postáv, ktoré si predstavitelia vo filme zahrali. Mnohí fanúšikovia sa už dokonca začali vypytovať, či spolu herci netvoria pár aj v ich súkromnom živote. Odpoveďou vás však sklameme. Obaja tvrdia, že sú len dobrí priatelia. Lady Gaga sa donedávna mala vydávať za Cristiana Carina, s ktorým tvorila pár dva roky, až dokým sa pred pár týždňami nerozhodla zásnuby zrušiť. Cooper má momentálne dlhoročnú partnerku Irinu Shayk, ktorá dokonca bola prítomná aj na cermónii.

Ako hodnotíte výkon Bradleyho Coopera a Lady Gagy na Oscaroch? Chceli by ste, aby herci tvorili pár aj v súkromnom živote? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -