Ako sa cítil Bradley Cooper keď nedostal nomináciu za réžiu A Star Is Born?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako sa cítil Bradley Cooper keď nebol nominovaný za réžiu?

Každý rok tu v oscarových závodoch bývajú favoriti s mnohými nomináciami. Vlani to bol film The Shape of Water s 13 nomináciami a rok predtým zasa La La Land so 14 rekordnými nomináciami. Všetci sme teda čakali, že aj tento rok tu bude jeden hit, ktorý si slávu vezme pre seba. Očakávalo sa to od hudobnej novinky A Star Is Born (Zrodila sa hviezda), ktorá bola jasným diváckym favoritom už od svojej premiéry.

A Star Is Born síce získal až 8 nominácií, avšak na vedúcu pozíciu to nestačilo a film vôbec na ceremóniu nevstupuje ako favorit. Namiesto toho ich porazili filmy Roma a The Favourite, ktoré oba dostali po 10 nomináciách. Za tento „neúspech“ môže najmä absencia v dvoch veľmi dôležitých kategóriách, ktorými sú strih a réžia. Keďže film nie je nominovaný ani v jednej a držia ich skôr piesne a herecké výkony, A Star Is Born veľkú šancu na výhru nemá. Bradley Cooper teda prezradil, ako sa cítil po vyhlásení nominácií.

Prvý A Star is Born trailer
Zdroj: w3livenews.com

Cooper počas vyhlásenia sedel v jednej kaviarni v New Yorku. Nominácie mu poslala jeho manažérka, ktorá mu pogratulovala ku všetkým ostatným kategóriám. To, že ale Cooper nebol nominovaný za réžiu mu však neprezradila a herec sa to dozvedel až neskôr. Vraj keď zistil, že nie je nominovaný, cítil sa veľmi zahanbene.

„Cítil som sa ponížene, prišlo mi to, že som nezvládol urobiť svoju robotu. Avšak pravda je, že aj keby som nomináciu dostal, nemalo by mi to naznačovať, či som svoju prácu urobil dobre alebo nie. Hlavné je to, že som pracoval na niečom, čomu som veril a pracoval som na tom tvrdo.“ – Bradley Cooper

Čo hovoríte na to, že Bradley Cooper nedostal nomináciu za réžiu? Zaslúžil si ju podľa vás? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -