Bratia z Prison Break sú späť. Vieme ako bude vyzerať ich nový projekt

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dominic Purcell a Wentworth Miller opäť spolu

Michael Scofield, ktorý si dá na telo vytetovať plán väzenia, aby zachránil svojho brata Lincolna, je pre mnohých dobre známym príbehom. Teraz sú bratia späť. Ako informovalo Variety, svoje sily opätovne spájajú ich herecký predstavitelia Dominic Purcell a Wentworth Miller.

Dvojica sa spoločne objavovala v zmienenej akčnej dráme, ktorá sa vysielala medzi rokmi 2006 a 2009. Po 4 sériách bol vyrobený film, ktorý mal ukončiť dej seriálu. Spoločnosť Fox sa však aj neskôr rozhodla projekt obnoviť a v roku 2017 priniesla 5. sériu.

purcell miller legends of tomorrow
Zdroj: TMDB

Ich tretí spoločný projekt

Okrem toho sa obaja objavovali v seriálovom DC svete známom ako Arrowverse, konkrétne v Legends of Tomorrow. Miller hral postavu menom Captain Cold a Purcell mal úlohu antihrdinu Heat Wavea.

Teraz sa obaja z dvojice vrátia na malé obrazovky v chystanom seriáli s názvom Snatchbacks. Pripravuje ho spoločnosť Universal Television a jeho scenáristom a výkonným producentom je Scott Rosenbaum. Tohto tvorcu môžeme poznať pre policajnú drámu The Shield, akčné krimi Chuck, sci-fi triler V a slúžil ako hlavný tvorca seriálu Kráľovná juhu. Momentálne chystá v Taliansku aj nové spracovanie kultového Sandokana.

Príbeh hrdinov zo skutočného sveta

Seriál Snatchbacks je inšpirovaný skutočným životom agenta v utajení, ktorý stále na tomto poli pôsobí. Je členom vysoko skúseného súkromného tímu operatívcov, ktorý je najímaný na záchranu rukojemníkov po celom svete. Dostávajú sa tak na tie najviac exotické a zároveň nebezpečné miesta našej planéty.

Tish Cyrus-Purcell, manželka jedného z hercov, ktorá zároveň pôsobí ako producentka, hovorí, že je nadšená. Jednak z toho, že sa podarilo dať dohromady tím skúsených hercov, ktorí opäť spájajú svoje sily, aj s tvorcom, ktorý vytvára emóciami a silnými stávkami nabitý príbeh. Zároveň dodala, že takto môžu na obrazovky priniesť príbehy jedinečných hrdinov zo skutočného sveta.

Čo hovoríte na to, že sa Dominic Purcell a Wentworth Miller spájajú pre ďalší seriál? Ako sa vám zatiaľ pozdáva dej? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -