TRAILER: Breaking Bad film už čoskoro uvidíme na Netflixe! Aký je presný dátum vydania?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Breaking Bad film dátum vydania – Len prednedávnom nám herec Bob Odenkirk (Saul Goodman) prezradil, že film zo sveta modrého pika už je natočený. To nám hneď dalo vedieť jednu vec: film už musí byť za rohom. V článku som polemizoval, že už čoskoro sa tak určite dozvieme ďalšie informácie, a to vrátane traileru či odhalenia dátumu vydania. No a ako sa dnes ukázalo… je to tak!

film breaking bad
Zdroj: madmoneymonster.com

Breaking Bad film dátum vydania

Od magazínu The New York Times k nám prichádzajú správy o tom, že samotný film ponesie názov El Camino: A Breaking Bad Movie. „El Camino“ v preklade znamená „Cesta“, resp. „Na ceste“. To nám teda opäť niečo málo odhaľuje o príbehu, ktorý sa bude venovať ceste utečenca, ktorý sa bude ďalej vyhýbať zákonu a smrti.

Ešte zaujímavejšie novinky sa týkajú toho, kde si film pozrieme. Bolo totižto oficiálne oznámené, že ku svojej ponuke si ho pridá streamovacia služba Netflix. A čo viac, zverejnený bude už 11. októbra tohto roku. Len jeden a pol mesiaca nás delí od toho, aby sme si ho pozreli, pričom podľa všetkého sa máme na čo tešiť. Toto o filme povedal Aaron Paul, predstaviteľ titulného Jesseho Pinkmana:

Je to kapitola Breaking Bad, o ktorej som nevedel, že ju chcem. No teraz keď ju mám, som nesmierne šťastný, že tu predsa len je.“

natacanie filmu breaking bad
Zdroj: http://collider.com

O čom bude El Camino: A Breaking Bad Movie?

Samotný film nadviaže na koniec seriálu Breaking Bad. Určite si pamätáte, že v úplnom závere zomrel Walter White a Jesse Pinkman sa konečne dostal na slobodu. Začneme pritom presne tam – vyslobodením Jesseho. Ako nám už dávnejšie naznačil oficiálny popis, príbeh sa zameria na to, čo sa s ním stalo po tom, ako unikol. Chýbať taktiež nebudú prequelové prvky flashbackov, teda je možné, že sa v nejakých scénach objaví aj Heisenberg.

“GREENBRIER VYROZPRÁVA PRÍBEH UNESENÉHO MUŽA A JEHO CESTY ZA SLOBODOU.”

Za samotným filmom stojí Vince Gilligan, talentovaný tvorca, ktorý mal na svedomí aj samotný seriál. Seriál, ktorý má na IMDb hodnotenie 9,5/10 a na Rotten Tomatoes 96%.

Gilligan so scenárom čaroval aj tentokrát. Takto totižto Aaron Paul opisuje svoju reakciu, keď dočítal príbeh filmu El Camino:

Onemel som asi na 30 či 60 sekúnd. Tak som sa stratil vo svojich myšlienkach. Ako chlapík, ktorý si toho chlapíka zahral, bol som tak veľmi šťastný, že Vince [Gilligan] ma chcel vziať na túto cestu.“

Čo na samotný Breaking Bad film vravíte? Tešíte sa, keď si ho 11. októbra pozrieme na Netflixe? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: nytimes.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -