OsobnostiVýber šéfredaktora

Breaking Bad film je za rohom! Naznačujú herci návrat ku vareniu modrého pika?

Mnohí ho považujú za najlepší seriál v histórii televízie. Videli ho milióny ľudí. Na webe csfd.cz mu žiari hodnotenie 92%, zatiaľ čo jeho finálnej epizóde na portáli IMDb dalo 9 z 10 ľudí perfektné skóre. Tvorca Vince Gilligan priniesol seriál, ktorý sa svojimi piatimi sériami v rokoch 2008 – 2013 zapísal do histórie. Breaking Bad film je preto neskutočne očakávaný. Už čoskoro bude pokračovať v príbehu, pričom dnes sa dozvedáme, že to možno bude ešte skôr, než sme si mysleli!

breaking bad film

Zdroj: thoughtcatalog.com

Herci naznačujú, že Breaking Bad film je za rohom?

Samotný film nadviaže na koniec seriálu Breaking Bad. Určite si pamätáte, že v úplnom závere zomrel Walter White a Jesse Pinkman sa konečne dostal na slobodu. Začneme pritom presne tam – vyslobodením Jesseho. Ako nám už dávnejšie naznačil oficiálny popis, príbeh sa zameria na to, čo sa s ním stalo po tom, ako unikol. Chýbať taktiež nebudú prequelové prvky flashbackov, teda je možné, že sa v nejakých scénach objaví aj Heisenberg.

“GREENBRIER VYROZPRÁVA PRÍBEH UNESENÉHO MUŽA A JEHO CESTY ZA SLOBODOU.”

Kedy si teda pozrieme tajomný Breaking Bad film? To zatiaľ nevieme. Dosť možno nám však herci Aaron Paul a Bryan Cranston naznačili, že to bude už čoby nevidieť. Obaja totižto na Twitter pridali fotografiu dvoch oslov s popisom “Soon” (čoskoro).

Prečo práve osly? Čo nám tým herci vlastne chceli povedať? Ide naozaj o to, že čoskoro sa dozvieme dátum premiéry Breaking Bad filmu? To, žiaľ, vôbec netušíme.

Druhou možnosťou je, že herci sa objavia v seriáli Better Call Saul, ktorého 5. séria vyjde v roku 2020. Tvorca Vince Gilligan totižto ešte dávnejšie povedal, že “by bola škoda, keby sa tieto postavy neobjavili v seriáli ešte predtým, než skončí.”

vtipné momenty z natáčania seriálu Breaking Bad

Zdroj: wall.alphacoders.com

Túto teóriu podporuje aj fakt, že jednu z fotiek oslov retweetol Peter Gould, hlavný tvorca Better Call Saul. Navyše k nej pridal takýto popis: “Na toto sa teším.”

Myslíte si, že záhadné “čoskoro” znamená skoré odhalenie Breaking Bad filmu, alebo to, že v 5. sérii Better Call Saul uvidíme Jesseho a Waltera? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: bb.fandom.com, collider.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  RecenzieVýber šéfredaktora

  Prekvapivá kritika spoločnosti, alebo len podpriemerný slovenský film? | Amnestie RECENZIA

  FilmyVýber šéfredaktora

  10 najlepších filmov o cestovaní v čase. Videli ste všetky?

  Pridaj komentár