Brian May z kapely Queen sa už zaujíma o pokračovanie populárneho filmu – Bohemian Rhapsody 2

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Brian May o filme Bohemian Rhapsody 2

Populárny film Bohemian Rhapsody z roku 2018 možno dostane pokračovanie. Gitarista kapely Queen Brian May priznal, že má zopár nápadov na film Bohemian Rhapsody 2. Pri živom vysielaní na Instagrame povedal, že pracuje na tom, aby pokračovanie zožalo aspoň taký úspech, ako pôvodná snímka.

Film Bohemian Rhapsody sa zameriava na začiatky kapely a na hlavného speváka Freddieho Mercuryho. Toho stvárnil Rami Malek. Film bol nominovaný vo viacerých kategóriách na cenách Akadémie a niektoré sa mu aj podarilo vyhrať. Rami Malek vyhral za jeho rolu kategóriu najlepší herec. Film taktiež získal ocenenie za najlepší strih filmu, najlepší strih hudby a najlepšie mixovanie zvuku. Okrem toho bol nominovaný na najlepší film.

Bohemian Rhapsody
Zdroj: saostar.vn

O čom by mohlo byť pokračovanie?

Je možné, že film Bohemian Rhapsody 2 bude hovoriť o životoch zvyšných členov kapely po tom, ako Mercury umrel. Spevák zomrel v roku 1991 vo veku 45 rokov na ochorenie spojené s AIDS. Napriek tomu, že pokračovanie bez neho bolo pre kapelu mimoriadne náročné, neskončila svoju kariéru. V dnešných dňoch Brian May naďalej cestuje a vystupuje s bubeníkom Rogerom Taylorom pod názvom Queen + Adam Lambert. Lambert prespievava Mercuryho vokály.

Brian May pripúšťa, že vyrovnať sa pôvodnému filmu nebude vôbec ľahké. Napriek tomu vedie už niekoľko rozhovorov o možnom pokračovaní. Projekt zatiaľ nemá zelenú, a tak skoro ju ani nedostane. Na to, aby sme o pokračovaní vôbec mohli hovoriť, potrebuje film dobrý scenár. Nevieme povedať, či sa film Bohemian Rhapsody 2 niekedy uskutoční. Ak sa tak i stane, nebude to v blízkej budúcnosti.

Chceli by ste vidieť pokračovanie hitu z roku 2018 Bohemian Rhapsody 2 tak, ako člen kapely Brian May? Vaše názory nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: thesun.co.uk, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -