Má úspešný seriál Bridgerton zrátaný osud? Netflix vydal oficiálne stanovisko!

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Dobový dramatický seriál Bridgerton, ktorý mal vianočnú premiéru na Netflixe, sa dočkal mimoriadneho úspechu! Fanúšikov tak hneď zaujímalo, či sa chystá pre Bridgerton druhá séria a Netflix to už dlhšie nemohol ignorovať. Oficiálne stanovisko je už vonku a spolu s ním sa vyrojilo množstvo nových otázok ohľadom príbehu, na ktoré sa pokúsime odpovedať!

Bridgerton a druhá séria? Máme v tom jasno!

Prvá séria bola nečakaným mixom Gossip Girl a Downton Abbey. V seriáli sa stretneme s množstvom presných historických udalostí, ale v modernom feministickom podaní. Po odvysielaní sa seriálová novinka dočkala obzvlášť pozitívnych ohlasov a nám tak bolo jasné, že druhá séria pre Bridgerton je už viac-menej neoficiálne na ceste. A bolo tak aj potvrdené! Netflix ohlásil, že natáčanie sa začne už na jar tohto roku a tak by sme tohtoročné Vianoce mohli stráviť znova pri sledovaní škandalóznych zápletiek anglických šľachticov.

Bridgerton
Zdroj: bestcelnews.com

Príbeh sa zapísal do sŕdc množstva divákov a my sa tomu nemôžeme čudovať. Škandály, aféry, dôvtip a romanca dodáva Bridgertonu presne tú atraktívnosť, ktorú Netflix pri svojich projektoch tak rád vyhľadáva. Nehovoriac o tom, že seriál už na prvý pohľad zaujme bohatým šľachtickým prostredím, nádhernými kostýmami a dokonca aj s hudbou od Billie Eilish hrajúcou na bále.

Príbeh pokračuje v stopách inej postavy

Bridgerton vznikol na základne knižnej série od spisovateľky Julii Quinn. Prvá séria bola dôstojne spracovaná podľa prvého knižného dielu a zarytí čitatelia sa tak nemohli sťažovať na veľké nepresnosti. Ak sa produkcia bude aj naďalej držať originálneho spracovania, druhá séria sa tak bude odohrávať okolo Lorda Anthonyho, najstaršieho syna Bridgertonovcov. Túto informáciu nám potvrdil aj samotný list od záhadnej Lady Whistledown:

bridgerton druhá séria
Zdroj: collider.com

Bridgerton zaujal nie len nevinnou romantikou, ale aj spoločenskými a politickými témami, vďaka čomu si získal veľkú základňu fanúšikov. Nám momentálne nezostáva nič iné, než len čakať na oficiálny dátum vydania druhej série, o ktorom vás budeme určite informovať.

Tešíte sa na druhú sériu Bridgertonu alebo ste dobovej romantike neprišli na chuť? Vaše postrehy a názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -